[GII] Ulubione zadanie

Która misja najbardziej wam sie podobała? Dla mnie ogólnie ze smokami była fajna (grałem paladynem), ale myślę, że lepsza by była ta dla Zabójcy Smoków (czy jakoś tak), gdzie kazali ci zabić wszystkich w tym zamku na terenie starej kopalni .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mnie się podobała misja od tego kowala w Khorinis w 1 rozdziale. Trzeba była przynieść broń orka. Brało się czeladnika Bospera i szło się na polowanie. On zabijał wszystkich a my łapaliśmy doświadczenie. Trzeba mu było trochę w tym pomóc ale to było proste. W końcu zabiliśmy orka i mamy zadanie wykonane.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Taka ciekawostka. Ta broń była też w innej jeskini bez orków . To było zdecydowanie łatwiejsze. Przypomina mi sie jeszcze jedna misja, ale z jedynki, jak miałeś pozabijać szkielety w pewnej jaskini, a koleś z bractwa nad bagnem szedł z tobą. Jak już zobaczył tego szkieleta (czy to coś innego było?) to przezabawnie uciekał . Też z tego niezły ubaw miałem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tak o tej broni tez wiedziałem bo później ją zdobyłem. Ale nie zdobywało się tyle exp'a za bandytów jak za orka i zwierzęta.

Nie jestem pewny ale ta misja to było chyba odzyskanie jakiejś księgi. To że koleś uciekał to była prawda. Ale mi się zdaje że to trzeba było rozwalić Czarne Gobliny. One mieszkały niedaleko Cmentarzyska Orków. Ale to moze byc zupełnie inna misja. Ja grałem w Starym Obozie a nie na Bagnach. Więc sam nie wiem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A mozna bylo jeszcze inaczej zalatwic te misje dotyczaca toporu, wystarczylo go kupic u jednego z sprzedawcow na farmie Onara; Medivh cos ci sie myllo mowisz o misji w Gothicu 1 a rozmawiamy go Gothicu 2 chyba...A mi sie najbardzie podobala misja jak trzeba bylo zabic jednego z Golemow w tescie dla klasztoru, ile to ja sie nameczylem najpierw probowalem go zepchnac ze skaly, potem zastrzelic, potem jeszcze zatluc piesciami, a chodzilo o to ze trzeba bylo gwizdnac jakis tam molt i go raz walnac...ile to ja sie w tedy naprzeklinalem ..chyba jak jeszcze nigdy...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Tak. Dokładnie o tą misję z goblinami mi chodzi. Teraz mi dokładnie przypomniałeś . A dla zakonu nie grałem. Fajne ma misje? Dla paladyna ciekawie sie ostatnią zbroję zdobywało . A najciekawsza walka (nie wiem, czy była z tym jakaś misja związana) to była z tym gigantem (sławnym panem ze screenów ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Olo napisał:

Cytat

Medivh cos ci sie myllo mowisz o misji w Gothicu 1 a rozmawiamy go Gothicu 2 chyba...


Ricewind napisał:

Cytat

Przypomina mi sie jeszcze jedna misja, ale z jedynki, jak miałeś pozabijać szkielety w pewnej jaskini, a koleś z bractwa nad bagnem szedł z tobą. Jak już zobaczył tego szkieleta (czy to coś innego było?) to przezabawnie uciekał .


Jak widzisz Olo się nie pomyliłem

Tak zakon ma całkiem ciekawe misje. Fajna jest misja jak trzeba roznosić kiełbaski nowicjuszom A nad tą misją z golemem też się nieźle namęczyłem. Ale naprowadziło mnie to że koleś powiedział że nigdy nie śpi i że tarcza jest przyczepiona a młot nie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
rofl nazina mi sie podobala ta co trzeba bylo zlodzieja gonic, bo tak fajnie uciekal jakby mial kij w dupce
Odpowiedz
Pewnie chodzi Tobie o Rengaru. To ten koleś co ukradł Jorze w Khorinis na targowisku sakiewke z 50 monetami. Rzeczywiście fajna misja

Fajna była też misja z rudą. Co trzeba było zebrać informacje o rudzie. Najlepszy był Marcos. Schował się w jaskini Cavalorna, a potwory biegały wokoło niego 8)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh a czy ty se wyobrazasz ile ja tego goscia sie naszukalem myslalem, ze ducha przy tym wyzione...Fajna tez byla misja, zeby wyciagnac Bengara(czy jakos tak..) z pierdla...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Fajna jest też misja jak gra się w klasztorze z almanachami opętanych albo z nielegalnymi udziałami w kopalni.

ps.Tak wogóle to klasztor jest fajny .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A czy ktoś z was wykonywał misje dla gildii złodzieji? Ciekawego coś tam mają?

Ps. Pamiętam jeszcze, że na tej wysepce koło tego miasta (ale nie tej na koniec gry :wink: ) znalazłem jakiś seket, chyba jakieś wejście do jaskini, nie pamiętam dokładnie co to było (ach ta skleroza ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Słuchajcie nie będę zakładał nowego tematu i napiszę tutaj.

1.Jak ktoś gra w klasztorze to może powie mi gdzie się schował opętany Malak. To ten z farmy Bengara blisko Górniczej Dolniy.

2.Gdzie jest złoto Diega :?: Wiem że nad opuszczoną kopalnią itp. Ale chodzi mi dokładnie o miejsce. Czy to tam gdzie leżą skóry wargów, zwój i coś jeszze :?:

ps.To też jest prawie na temat, bo te misje sa bajeranckie tylko trzeba szukać trochę

ps2.Nie bede zakładał nowego tematu bo prawie wszystkie tematy to ja założyłem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
malak wraz z chlopami z farmy bengada schowal sie w kotlince za gniazdem polnych bestii po drodze do obozu najemnikow a co do zlota diega to jest w tym miejscu gdzie w gothicu 1 zaczynalo sie gre czyli przy tym jeziorku na miejscu wymiany ;] a co do gildii kradziejow to niema nic ciekawego ;] no moze poza frajda z szukaniem krwawych kielichow ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
A co do tamtego sekretu, to na tametej wyspie jest kryjowka skarbow gildii zlodziei (czy jakos tak), i z tego co pamietam to strzeze ja zarabista plapka w postci kolow wysowanych z ziemii...A co do gildii zlodziei to ich krujowka jest na tej samej wyspie calkiem nie daleko od postu, z etgo co pamietam to na wschod patrzac sie w morze


sory ze sie wcinam w posta ale niechce nowego pisac te kolce sie wylacza przekrecajac pochodnie ;] by Angela ;]
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Teraz sobie pomyślałem, że fajna misja to też jest rozwalenie chrząszczy w pomieszczeniu Brutusa (czy jak on się tam nazywał) w zamku. A potem nastraszenie go, że jeden jest za nim to czysta przyjemność i frajda

ps.Kto to jest i gdzie jest Engrom z Górniczej Doliny :?: To również koleś od almanachu 8)

Ad.ps. Problem nieaktualny. Dzięki Angela


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jakie jest wasze ulubione zadanie? Moje to odzyskanie oka innosa z rąk poszukiwaczy
Odpowiedz
← Gothic

Ulubione zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...