[Sacred] Błędy w grze...

Ciekawi mnie jakie dotąd błędy spotkaliście tej w grze? Karzdy przecież wie, żę mimo wielu najnowszych pathy sacred ma wiele różnorakich niedoróbek, bugów psujących różnoraką rozgrywkę... :angry:
Odpowiedz
No jest taki na pczoątku, unimożliwia przejscie MQ, chodzi o to gdy jesteśmy na pustyni i trzeba przynieśc wodę jedemu z żołnierzy, pomagają kody, lub patch
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Lub można wpisać kod F2 nacisnąc w czasie gry (jak się niemyle)i napisać wasser.
Odpowiedz
O ile dobrze wiem problem ten pojawia się jedynie w pirackich wersjach gry, tak więc nie jest to wina studia Ascaron...
Nauczcie się kupować oryginalne wersje gier, to oprócz pewności, że gra będzie działała dostaniecie broszurkę z opisem ważniejszych aspektów Sacred.
Odpowiedz
Spoko Blade, kupować orginały każdy umie ale nie każdy ma na to flote. To tyle. I ten błąd własnie w podany sposó można rozwiązać, ale nie do końca jest to bardziej skomplkowane, ale nie wolno podawać kodów, ale porszę adminów o pozwolenie, na ten kod, bo co za przyjemnośc mieć gre i nie móc grać...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ale czy to na temat ? ja powiem ze po demku z gazety na c ktora ma 103 numery i 8 lat ( kazdy juz wie ?) to nie znam zbytnio wiele - konkretnie - zero
Odpowiedz
Blady, weź się nie wypowiadaj o piratach, u ciebie widziałem jedną kopię. Może to była ta jedna dozwolona przez producenta kopia. Poza tym, oryginały są drogie jak diabli! Bugów na razie poza wpadnięciem w ścanę nie znalazłem


moze to zakrawa na nadgorliwosc , ale to nie topic o piratach , ale o bugach . sam bugow nie mam (jak na razie) . a fakt ze orgi są drogie - coz , monopolisci . - dop. Qunio
Odpowiedz
Ech...błędów jest dosyć dużo. Począwszy od niewidzialnych ścian, które uniemożliwiają wejście do innej lokacji bądź przejście pod mostem po questy uniemożliwiające wykonanie questów - w którymś momencie dostałem questa, który polegął na tym, że miałem zleceniodawcom przynieść jajo smoka. Smoka zabiłem, jest cacy, ale jaja nie było :O . Jest jeszcze masę takich bugów...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Najbardziej irytują mnie błędy o których wspomniał juz po części Darksamurai. Mianowicie wykonuję sobie jakiegoś pobocznego questa (który zawsze sprowadza się do zabicia czegoś i ewentualnie przyniesienia czegoś), a gdy wracam w glorii chwały zleceniodawca nie ma mi już nic ciekawego do powiedzenia. I tak mija np. doba, bo quest jest na czas i mam w dzienniku czerwień <, a że nie lubię mieć popsutych zadań, także loaduje i zostawim kolesia w spokoju.

Drugim śmiesznym bugiem jest to, że czasem po wyjściu z jaskini przenosi mnie na jakąś wyspę (która jest na samym dole mapy), na której z kamyczków ułożona jest bodajże liczba 6 i z której za żadne skarby nie da sie wyjść. Dziwne i mega upierdliwe. Po reinstalce systemu (to już dość dawno było) błąd sie już nie pojawiał .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
co do tej wyspy . Teleportuje na nie osoby które Cheatowały
Odpowiedz
A ja mam takiegu buga i Gadiatora. Gdy wykonuje misje Wilbur (uratowac kolesia) nie ma okra ktorego trzeba zabic zeby uwolnic Wilbura. Ten blad wystepowal juz i wielu moich kolegow. Spotkaliscie sie z takim wiecie moze jak go obejsc?
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Błędy w grze... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...