Vista

W ogóle to Vista jest feee A jeżeli to chodzi o moją tapetę, to niestety nie jest z żadnej konkretnej strony. Natknęłam się kiedyś na nią przez przypadek.
Odpowiedz
Zgadzam się, Vista jest do niczego. (oczywiście opinia osób trzecich ) Jedyne co mi się w Viście podoba to wygląd, ale to za mało żeby ją kupić.
(Pomijając oczywiście problemy z grami/sprzętem i bugi...)

EDIT: (żeby nie było off-topu )

Nie narzekać na tapetę, ja wrzucam byle co na pulpit.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Jezusmaria! LUDZIE! Vista się rozprzestrzenia! Lecę po wodę święconą, osikowe kołki i czosnek...!
Odpowiedz

Cytat

Wystarczy ją trochę ujarzmić i wszystko gra i buczy (zależy jeszcze od wersji )


Buczenie to nie jest dobry symptom Vista to szajs. Viruses.Infections.Spywares.Trojans.Adwares
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A wasza opinia o Viscie jest wypracowana na podstawie... czego? Dany? Atis?

Wystarczy trochę wiedzy i można spokojnie używać Visty... A nawet polecam ją do nowszych komputerów.
Odpowiedz

Cytat

A wasza opinia o Viscie jest wypracowana na podstawie... czego? Dany? Atis?


Zapewne na podstawie tego, że Vista nie jest XPkiem i trzeba sie do niej przyzwyczaić.
Odpowiedz
Na podstawie tego, że ją widziałem i używałem. Microsoft sam powiedział, że Vista to było coś w stylu ME, czyli testówka i teraz robią nowy. No i padła pierwszego dnia zawodów hakerskich.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ładna mi testówka nad którą pracowało tyle lat 4000 ludzi...

Cytat

No i padła pierwszego dnia zawodów hakerskich.

A jakie to ma znaczenie. Jak ktoś cię będzie chciał zhakowac to i tak zrobi i tak. Nie ma idealnych zabezpieczeń.
Odpowiedz
Ja tam mam Viste i resetowanie komputera średnio co 2h przestało mnie już bawić
Odpowiedz

Cytat

A nawet polecam ją do nowszych komputerów.

Raczej nie ciężko się domyślić. Jednak posiadacze słabszych komputerów powinni na obecną chwilę unikać Vistę szerokim łukiem. Chyba że będzie używana w innych celach, niż ciągłe granie...
Tar, a jakie jest Twoje zdanie na temat Visty?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia śro, 21 maj 2008 - 18:10 napisał

Ładna mi testówka nad którą pracowało tyle lat 4000 ludzi....

No jak widać pracowali troszkę za mało...
Odpowiedz
Konkurs polegał na tym, że były 3 systemy: Vista, nowy Mac i któryś Linux. Zawody trwały 3 dni. Pierwszego dnia włamywano się do innego komputera na czysty system. Vista padł. Drugiego dnia włamywano się na komputer chyba z samym netem - padł Mac. Trzeciego dnia na komputer z aplikacjami typu komunikatory, skype - padł Linux. Co potwierdza, że Windowsy nadal są najbardziej dziurawym systemem A że czas przejęcia Visty był niezły...
No i mam także opinie znajomych.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nigdy z Vistą nie miałem styczności, ale negatywne oceny większości osób zniechęcają mnie do tego. Chciałbym jednak zadać pytanie obrońcom tego oprogramowania: co takiego ciekawego daje Vista?
Odpowiedz
Tylko, że w religii nie możesz innej osoby odwieźć od jej wiary, a o Viście możesz powiedzieć, że jest od czegoś gorszy, ponieważ to program komputerowy, mający parametry i swoje funkcje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A religie nie mają swoich parametrów? Przecież wystarczy tylko posłuchać jakiegoś klechy albo świadków j. jak próbują cię skaptować.


Żeby móc wypowiadać się o Viście trzeba przede wszystkim być zorientowanym w temacie. Jak do tej pory to w tym topicu padło tylko kilka dosyć subiektywnych opinii, które nie mają wiele wspólnego z porządną argumentacją. Vista lepsza/gorsza? No fajnie, ale od czego, pod jakim względem. Jakies obiektywne porównanie jest potrzebne. Znam osobę, która jak wchodził XP twierdziła, że jego 98SE po modyfikacjach to najlepszy system pod słońcem. A twierdziła tak głównie dlatego, że była zbyt leniwa, by spróbować poznać nowy system. Niestety ale ludzie się łatwo przyzwyczajają i każda zmiana niejednokrotnie przychodzi im z trudem.
Odpowiedz
← Karczma

Vista - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...