Grand Theft Auto:Vice City

Nigdy nie przeszedłem Doszedłem przwie do końca i dałem sobie loozo, czyli rozruby na MAXA z policją, zabijeanie przechodni i takie tam W tym jest 1000 kroć lepszy GTA ( w robieniu rzeźni)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Noe pewnie, że gorsza od Mafii, ale lepsza od GTA 3. Mi się we Vice City spodobał klimat słonecznego miasta [z którego mozna zrobić prawdziwy Stalingrad] Dobrym posunięciem było wprowadzenie motorków, a samochody też niczego sobie. Aktualnie czekam na San Andreas to dopiero ma być zabawa...
Odpowiedz
Mam nadzieję że będzie można robić jeszcze wieksze rzeźnie! :lol: Co ciekawe GTA: V(W)C idzie dosyć dobrze nawet na niezbyt poteżnym sprzecie takim jak mój komp, szło dosyc ładnie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Gta 3 podobało mi sie bardziej od Vice city. Nie wiem czemu, ale jakoś tak było w vice city prawie w ogóle nie grałem.
Odpowiedz
Ja tak samo, GTA 3 był taki, wspólczesny, a VC mimo że ma wiecej ciekaweych bajerów np. motory, które są nawet nawet, efektów, itp. to jedak GTA 3 było lepsze
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
I ja uważam, że gta3 było lepsze. W VC był taki klimat, który nie bardzo mi odpowiadał. Nie było czuć bliskości mafii oraz nie było takich akcji. Jednocześnie uważam, że nie jest zła, ale gorsza od 3ójki.
Odpowiedz
uwazam ze fajna gierka , tyle ze ja wole FC
Odpowiedz
Nawet fajne chociaż ja już wole normalne GTAIII tylko tyle, że w VC są motory...
Odpowiedz
Wdług mnie jest bardzo dobra i LEPSZA od Mafi.
Jej nigdy z koma nie kasuje pogram pogram i znaów mam po jakimś czasie na nią ochotę.
To dobra strzelanka jak i samochodówka , możesz być gliną jaki gangstere ...wszystko czego tylko dusza zapragnie............
Odpowiedz
A ja nie pograłem za długo bo jest gorsza od MAFII - i tego nikt nie podważy... chocby pod wzlędem grywalności
Odpowiedz
nikt ? ja podważam - gta moim zdaniem jest lepsze i nikt mi nie zabroni tak mysleć
Odpowiedz
Mafia ma Fabułe to tylko tego brakuje GTA by bylo lepsze od mafi... GTA 3 to cienizna ciemna zakwaszone miasto...(to moje zdanie :ph34r: ) jak możecie mówić że GTA III jest gorsze jak mówicie że prawie wogule nie graliście w VC to bezczeplność
Odpowiedz
Wiesz Adi starał się zrozumiec co napisaleś i chyba mi się nawet udało.
Popieram co piszesz.
Ale jeśli chodzi o GTA - jest tam dobra grafa , grywalność , możesz tam by kim tylko chcesz......to jakby połączenie kilu różnych gier...mnie sie nigdy nie nudzi......i z niecierpliwością czekam na GTA Vice City : Sant Anders
Odpowiedz

Użytkownik Lord_Patos dnia Jul 29 2004, 09:36 PM napisał

Wiesz Adi starał się zrozumiec co napisaleś i chyba mi się nawet udało.
Popieram co piszesz.
Ale jeśli chodzi o GTA - jest tam dobra grafa  , grywalność , możesz tam by kim tylko chcesz......to jakby połączenie kilu różnych gier...mnie sie nigdy nie nudzi......i z niecierpliwością czekam na GTA Vice City : Sant Anders

Po pierwsze w GTA nie można sobie być kim się chce [kominiarzem nie zostaniesz] Można być jedynie dziwnym człowiekiem, który wkroczył na ściażkę zbrodni... [musisz nim być bo taka jest fabuła] Po drugie: co do tego, że jest to połączenie kilku gier to się zgodze, choć też nie do końca.
Po trzecie: nie pisze się "GTA Vice City : Sant Andreas" [zupełnie mylisz to, są to dwa inne miasta] pisze się poprawnie "GTA: San Andreas" [Vice City to było miasto, tak tu San Andreas to jest miasto]
Odpowiedz
jednak ktos rozumie to co pisze...... kto przeszedł całe VC? Bo ja tak na końcu jest troche trudno w tej willi. A tak nie wkraczając w fabuł mozna w VC latac samolotem wodnym bardzo fajna rzecz. I jaki wam najbardziej podobał sie motorek? Bo mi crossówka albo ścigacz
Odpowiedz
a w gothic tez mozesz zostac kim chcesz ale zmozliwych opcji i to chciano powiedziec o VC
Odpowiedz
Taj mi najbardziej do gustu przypadły ścigacze reszta jakoś tak średnio na jerza Moim zdaniem Harley z tego wszystkiego jest najgorszy [mało zwrotny itp.]

Mam dla was świetną wiadomość fani Grand Theft Auto! Podobno GTA: San Andreas ma wyjść na PC na gwiazdekę tego roku, lub początek przyszłego
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Grand Theft Auto:Vice City - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...