[GIII] Gothic III

jak myślicie kiedy wyjdzie GIII w niemczech mam nadzieje ze niedługo kupujmy orginalne nk to moż więcej zarobią i będzie szybciej
Odpowiedz
Podobno ukaże się gdzieś w 2006 r. Miejmy nadzieję, że sie przyśpieszy byle nie opóźniali tak jak z nk :angry:
Odpowiedz
oh tak wtedy to chyba bym tam pojechał i wygarnął do nich z glana
Odpowiedz
Mam nadzieje, że wyjdzie jak najszybciej w co raczej nie wierze patrząc na nk
Odpowiedz
Nie no podobno ci fachowcy z Pirani zabierają się ostro do roboty moż nie trzeba będzie czekać aż tak długo. MOŻE...
Odpowiedz
z Pirani może tak, ale tłumaczenie będzie znów sie przeciągać, bo "są jakieś orty" itp. ;p
Odpowiedz
Pewnie trzeba będzie długo czekać na polskie wydanie.
Odpowiedz
No to co zbieramy wszystkich kumpli ze strefy i szturmem jak na Bastylię. Będą przyparci do muru i będą musieli się pośpieszyć.
Odpowiedz
To sobie pcozekamy hehe, teraz ważniejsze jest NK Ale jak będzie G3 to napewno kupie B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja obstawiam pierwszy kwartał 2006, to taka według mnie realna premiera. Choć znając przeciąganie CDprojektu to możemy się niemiło rozczarować...
Oby nie doszło do tego
Odpowiedz
Człowiek uczy się na błędach i może oni też się nauczą czegoś z tych przeciąganych premier NK.
Odpowiedz
eeeeeeee.... w 2006 to to wyjdzie po szwabsku B) Mam wujka w JoWood (ponoc JoWood tez ma cos w udziale zrobienia tego - PONOC), ale wszyscy sie tam znają w tych kręgach... A po polsku gdzies tak w 2008 jak nie pozniej :angry: <_<
Odpowiedz

Użytkownik Taschon dnia Jul 29 2004, 09:32 AM napisał

http://www.cdprojekt.info/szukaj.asp?fraza=noc+kruka Noc Kruka ma wyjść 26 sierpnia, a poza tym ten temat nie jest o NK tylko o G3.

Hekm... to, że NK wyjdzie 26 sierpnia kolego to wszyscy tutaj wiedzą
Jak byś nie zauwarzył to ci ludzie nawiązywali do Nocy Kruka [np. że może dada wydania G3 może się tak przedłużać jak premiera NK], a nie o niej pisali. Więc cie nie rozumiem...
Odpowiedz
Napewno zrobią coś fajnego że tak puźno jest ustralona premiera... Może będzie dużo razy lepsze od G2 i NK kto wie a polacy to to przetłumaczą w 3000 bo to taki kraj chłopaki
Odpowiedz
nie no adi troszke przsadzasz moze grudzień 2999r
Odpowiedz
No to ty chyba nie wiesz jakiego polacy mają sprinta mówie ci styczeń 3000
Odpowiedz
e tam , Saturas kupi , przetłumaczy i zainkasuje kase , i bedzie szybciej , ja nawet sie zgłosze do pomocy
Odpowiedz
Hahahaha - jeśli po angielsku to ja sie pisze
Zresztą na arzie to płonne nadzieje, czekać trzeba najpierw na GII:NK, a dopiero później na GIII
Odpowiedz
SSS. Ja po anglu tez z przyjemnoscią sie pisze. Bo to kurcze pieczone doobry z angola jestem choc mlody!!
Odpowiedz
← Gothic

Gothic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...