[TESIII] 100lvl postaci

Jak masz wysoki poziom (np. 100 - ja taki miałem ) to wcale nie musisz używać "spowolnienia upadku"...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A gdzie tam, wystarczy chwilę pograć i już ma się wysoki
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dla ciebie miesiąc to chwilka, chyba jednak nie. A może używałeś wtedy kodu na nieśmiertelność?
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
hu hu ha, hu hu ha, taki poziom ma?!

Heh, no to ładnie, ja na 21 bodajże miałem postać nie do pokonania, co dopiero jakbym 100 miał.

Tylko powiedz mi, skąd miałeś punkty żeby awansować?

Jeśli się orientuje, to na poziom musisz zdobyć 10 punktów umiejętności.

Daje to 100 lvl x 10 = 1000 punktów.

A teraz, umiejętności liczących się do awansowania masz 10? 5 głównych, 5 mniej ważnych. Za resztę nie dostajesz punktów do awansu.

To daje nam 10 x 100, bo właśnie 100 poziom każdej umiejętności to max.

Wszystko fajnie, bo tu 1000, tam 1000 i pasuje?

Ale przecież nie zaczynasz, z umiejętnościami na poziomie 0, tylko ile? Od 20 do 50 mogą mieć?

Więc wydaje się niemożliwym zdobycie 100 poziomu bez kodów, bez niczego - uczciwie.

Chyba, że wszystkie umiejętności miałeś na 0.

A w to wątpię...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Bez kodów. Jest haczyk.

Po pierwsze - miałem dużo kasy więc się szkoliłem.
I ten haczyk: Żeby mieć coś tam na sto, trzeba mieć jakąś tam cechę odpowiadającej tej umiejętności na sto. Miałem tą cechę na sto. Więc wziąłem amulet, który mi zwiększał tą cechę, np. do 105 i mogłem się dalej szkolić w tym, co miałem na sto. Oczywiście umiejętność nie wzrasta, bo 100 to max ale za to do poziomu punkty się dodawały

No co? to nie jest kod
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Można jeszcze kraść i iść do więzienia gdzie obniża ci umiejętności, ale uważam takie sposoby za nie potrzebna, już na czterdziestym poziomi się cczłowiek nudzi i każdego zabija się w czasie drzemki popołudniowej na gołe pięści.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia nie, 18 maj 2008 - 13:31 napisał

Po pierwsze - miałem dużo kasy więc się szkoliłem.

Każdy się szkoli za kasę.

Co do haczyka, zaskoczyłeś mnie. ;o

Byłem wręcz pewien, że me hiper, mega, cudowne obliczenia matematyczne pozbawią Cię argumentów, a jednak.

Brawo, brawo.

Aż muszę to sprawdzić w Morrku, żeby przekonać się, że rzeczywiście tak jest.

Reasumując:

Cytat

No co? to nie jest kod smile.gif

No nie jest.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Setny lvl? Słabo... Mój stary, fanatyk Morrowinda, swoim Orkiem Wojownikiem wbił 149 poziom. Przebył KAŻDY kawałek mapy... to był obłęd...

Tak, stary siedzący na twoim kompie po 6h dziennie jest irytujący...
Odpowiedz
Ja też wszystko wybiłem, zaglądnąłem wszędzie i dużo się szkoliłem

To jest chyba jedyny sposo, taki jak podałem.

Enether, tak samo ten nabił 140 lvl?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Mi tam szkoda czasu na taką gre.

Życie zbyt piękne jest, aby wszędzie zaglądać, oh, oh, i sia la la.

Heh. ~~

Swoją drogą, gz dla Tatusia. 149?!

Niemały.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To co mówi Innos96 ma rację. Sam miałem ponad 200lvl, tylko że wymaga na długotrwałego wybijania leveli, co było bardzo czasochłonne. I nie ma mowy tu o żadnych kodach!!!


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SaintMaster dnia pon, 19 maj 2008 - 15:01 napisał

To co mówi Innos96 ma rację.


Ja zawsze mam rację
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SaintMaster dnia pon, 19 maj 2008 - 15:01 napisał

I nie ma mowy tu o żadnych kodach!!!

Nie krzycz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja w Morrowinda w sumie krootko grałem ale mój brat zna jakąś technikę by mieć np. siłę na 500! Dokładnie go przepytam ale ja nawet w to wierzę..... jak on gra to tylko w TES'a. Bestia w 3h wyciąga i 25 lvl. Godlike!

[Dodano po 41 sekundach]

Ja w Morrowinda w sumie krootko grałem ale mój brat zna jakąś technikę by mieć np. siłę na 500! Dokładnie go przepytam ale ja nawet w to wierzę..... jak on gra to tylko w TES'a. Bestia w 3h wyciąga i 25 lvl. Godlike!

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Galariel Kensei 25lvl dnia pon, 19 maj 2008 - 19:33 napisał

mój brat zna jakąś technikę by mieć np. siłę na 500! Dokładnie go przepytam ale ja nawet w to wierzę..... jak on gra to tylko w TES'a. Bestia w 3h wyciąga i 25 lvl. Godlike!

Czarodziej!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wyciągnij ją z niego

Tamc. twoje hiper, mega, cudowne obliczenia matematyczne genialne, ale wielu ludzi pracowało żeby one się nie powiodły, i aby zdobyć lepszy lvl

Widziałem gdzieś lvl 200 i wieże w to że można mieć wielkie nawet dochodzące do 0,5k ale nie rozumiem po co przecież jak mówiłem na 40 lvl nie ma wyzwań i z kim walczyć. Jedyne wyjście mody, ale nie ma takich za dużo i trudno je znaleźć, a nawet jak to nie są w klimacie morka, więc moim zdaniem przy takim poziomie nie ma co robić.
Odpowiedz
Dokładnie. Taki wysoki lvl nic nie daje, tylko sam prestiż. Nie ma żadnych trudności w grze. A jeśli chodzi o siłę 500, to zapewne zaklinał on w przedmioty siłę lub tworzył mikstury podwyższające siłę, które trwają miliony sekund:) Więc, praktycznie na stałe.


Odpowiedz
A no. I to jest przykre w Morrku.

Aż się łezka kręci w oku. Niewiele pograsz i już masz postać, której się nie da pokonać. A taka fajna gra. Mógłby być poziom zdecydowanie trudniejszy.

Smutno mi.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

100lvl postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...