[NWN2] problem z wyprawa do portu liast

witam, mam pytanie niby dosc banalne, jednak sprawia mi sporo klopotu. mam problem z przejsciem do drugiego aktu. po zostaniu giermkiem i rozmowie z lordem nasherem mam prawo do opuszczenia murów i zmiany lokacji na port llast. niestety nie mam tego zaznaczonego na mapie, ani nikt nie chce mnie tam przerzucic. mozecie mi podac sposob w jaki nalezy sie tam przeniesc? pozdro i dzieki z gory
Odpowiedz
porozmawiaj jeszcze raz z nasher'em i nevalle'm i weź ze sobą sanda, grobnara i pozostałych sam se wybierzesz jeżeli nadal nie będzie zaznaczonego miejsca na mapie, to będzie znaczyło że albo musisz wczytać stary zapis( jeżeli taki miałeś) albo przechodzić grę od nowa
masz jeszcze możliwość ściągnąć patcha ale nie mam do nich zaufania i ogólnie nie polecam ( więcej problemów z patchami niż z v. 1.00
Odpowiedz
mhm, dzieki za pomoc. w takim razie zaczynam ponownie.
Odpowiedz
Normalne. Jak ogólnie grę zaczynałem 4 razy, skończyłem tylko 2...(bugi)
Odpowiedz
Sprawdź w katalogu saves, czy masz 13 plików ros., jeżeli nie to musisz skopiować brakujący plik z wcześniejszego zapisu.
Jeżeli masz wszystkie 13, to zostaje poprosić jakiegoś gracza, który jest właśnie w II akcie, żeby przesłał ci jedną nagrywkę, wtedy skopiujesz plik z lokacją Portu i wszystko powinno działać. Oczywiście przed wszystkim zrób kopię zapasową.

Ja nie mogę ci przesłać, bo nagrywki mam tylko z III aktu MotB.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

problem z wyprawa do portu liast - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...