Admin&Mod Log

Czasowa kasacja tematu z 'opowiadaniem' ziomka. Powód: na prosbe autora
j.w. postów w te,acie rekrutacyjnym Powód: ziomek znowu poszalał i chciał startować na grafika.
Odpowiedz
Użytkownik Ziom@l został zbanowany. To był nikt inny jak stary ziomek. Brak poprawy = ban.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Amnestia -10% dla Tara.

[Dodano po 22 godzinach]

Wydzieliłem w dziale Morka temat o awansowaniu do 100 lvlu. Powód: Chłopaki zaczali offować w temacie poświęconym czemuś innemu.
Odpowiedz
Połączenie tematu o serwerze 'Ragernity World - Interlude' z tematem przedstawiającym serwery w L2

[Dodano po 8 minutach]

Stworzenie tematu o serwerach do wowa i przyłączenie do niego pozostałych tematów. + Przypięcie go.

[Dodano po 5 minutach]

Stworzenie tematu o serwerach do L2 i przyłączenie do niego pozostałych tematów. + Przypięcie go.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "TT vs AFH" w dziale Wojny Gildii w Fae. Powód: ku chwale ojczyzny!

[Dodano po 16 godzinach]

Zamknięcie tematu "Propozycja dla Legów" w dziale SiP w Fae. Powód: coby się spam nie rozprzestrzenił. Czekamy na władzę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Otwarcie "Propozycja dla Legów" w dziale SiP w Fae. Dałem swoją wypowiedź, pozostawiam możliwość dialogu. Jak coś będzie nie tak to zamknę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Luyankiego w forum użytkownicy. Powód: Rozmówcy chyba się trochę rozminęli z celem tego tematu.

[Dodano po dobie]

Z tematu o Wiedźminie duelmail wydzieliłem temat w którym forumowicze mogą się umawiac na pojedynki.
Odpowiedz
Kasacja posta Ornikiela z tematu "Gdzie znaleźć to i owo", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
Kasacja bagatela 40 postów różnych użytkownikow w temacie: "Czy Ekhtelion jest homunkulusem"

Po 20% dla Luyankiego i Innosa96 za dowcipkowanie sobie z moderatora w denny sposób i spamowanie forum.

Z niewiadomych przyczyn doszło do wyzerowania tym userom licznika postów. Admin forum został poinformowany o tym przypadku i trwają działania majace na celu przywrócenie stanu pierwotnego.

[Dodano po 2 godzinach]

Uzytkownik Fifti został zbanowany. Powód: Multikonto
Uzytkownik Luyanki otrzymuje: 30% i ban na postowanie do poniedziałku by ochłonąć. Powód: Założenie multikonta i oraz szalenie na forum.
Odpowiedz
Kasacja tematu Solucja do gry w Morku. Jakiś stary, niepotrzebny temat z pytaniem o solucję.

[Dodano po 5 minutach]

Użytkownik Luyanki otrzymał bana na SB aż do odwołania.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
10% za OT w temacie Małe spotkanko II, Południe imprezuje w Fae=>N=>ZiZ dla użytkownika Clide. Upominany, sam się domagał, więc nie odmawiam. 5 postów z tego tematu (moje upomnienie + OT by Clide) poszło do Otchłani.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Super hiper sprzątanie w temacie 'Jakie czary polecacie' W IWD2.
Poleciały posty userów:
Luyanki
Innos96
Sosna
Tamc.
LIRAEL
Zeal

Powód? Ot rozgałęził się na kilka stron, a i spamu trochę było.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja kilku postów w "Kwiatkach" na forum Fae. Powód: Offtop.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie temat "Anog" w dziale Gothic 3. Powód: problem został rozwiązany.
Odpowiedz
10% dla Favara za dwuwyrazowy post.
Reasumując ma 30%.

[Dodano po 2 minutach]

Kasacja tegoż posta w 'Szaty Maga, Czyli inne ich wykorzystanie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
-10% dla Innosa i -20% dla Luyankiego oraz zdjęcie bana z SB, z forum na znak dobrej woli.

Poza tym udało się przywrócić właściwe wskazania licznika postów.
Odpowiedz
Prawie zapomniałem:
Przypięcie tematu "Mapy... mapy... jeszcze raz mapy." w dziale Gothic 3.
Przydatny temat, w którym początkujący gracze znajdą wiele informacji na temat lokalizacji najważniejszych NPC'ów.

Kasacja postu Turina Mrocznego w konkursie wiedzy o Gothic II. Powód: post ten raczej nie był odpowiedzią na pytanie.
Odpowiedz
Kasacja wszystkich postów/tematów Dognose i ban dla tego pana. Powód: Reklamowanie chłamu to Tibii gdzie popadnie.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Sys32 w Gildii Błaznów. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu deterVEON w temacie Broń w dziale Gothic 2. Powód: post nie na temat.
Kasacja postu GfiXtato w temacie Konkurs wiedzy o Gothicu II! w dziale Gothic 2. Powód: użytkownik pomylił sobie strony.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...