[GIII] Karta graficzna

Ja mam w kompie wszystkie swoje części standardowe , bo jeszcze nic nie wymieniałem ale przyszedł na to czas:)
Odpowiedz
Athlon 4800 core 2 duo //Well... ciekawy procek
RAM 2x1024
GF 8800 gts 320mb

smiga pieknie szkoda tylko ze tyle bug'ow i sie czasem wylaczy czasem przytnie ale przewaznie jak gram ja to brejdak oglada i odwrotnie bo wyglada prawie jak film
Odpowiedz
Ja mam taki ja ty, tylko ramu 1 gb... i mi się tni lekko, ale idzie wytrzymać, a gram na średnich szczegółach.....
Odpowiedz
Lol, Albercik ja nierozumiem co ty za procka masz Bo napisales Athlon 4800 core 2 duo, i tu niewiadomo o co chodzi bo Athlon 4800+ [domyslam sie ze chodzi ci o Athlon 64 x2 4800+] to procek [firmy AMD] a core 2 duo [firma Intel] .
Odpowiedz

Użytkownik Albercik dnia Thu, 03 May 2007 - 22:27 napisał

Athlon 4800 core 2 duo  //Well... ciekawy procek
RAM 2x1024
GF 8800 gts 320mb

smiga pieknie szkoda tylko ze tyle bug'ow i sie czasem wylaczy czasem przytnie ale  przewaznie jak gram ja to brejdak oglada i odwrotnie bo wyglada prawie jak film 

[post="61858"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To mnie rozwaliło!!

Oczywiście ściemniacz!!!!


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Biega mu chyba o dwurdzeniowy Athlon 4800+....bodajze X2,ten Core 2 Duo to zgodze sie z Intelem
Odpowiedz

Użytkownik Bezimienny Michał dnia sob, 28 kwi 2007 - 09:34 napisał

No niestety samego zlacza na plycie glownej wymienic sie nieda, trzeba cala plyte glowna wymienic a to jest troche szukania gdyz trzeba dopasowac do procesora co sie ma, do karty graficznej, do dysku twardego, do ramieci [ram], no chyba ze sie nowe wszystko chce kupic to wtedy problemu ze znalezieniem niema.

[post="59748"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



E tam! Nie tak dużo szukania. Wchodzisz do sklepu pytasz się, wychodzisz idzesz do innego pytasz się, następnie szukasz info na necie i kupujesz możliwie jak najtaniej w dobrej firmie (w Białymstoku to Sell Com polecam, we Wrocławiu Komsad w innych miastach się nie oriętuje)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Witam dobra podkręciłem parametry Czy na takim sprzęcie menda będzie się cięła?
Athlon 3000
GeForce 7600GT 128/256
1024 RAM
Wczoraj zamówione przyjdzie na wtorek więc się pytam

[Dodano po chwili]

Morra a z tym Core 2 Duo to masz racje on jest z Intelem , tylko nie wiem po co ludzie ściemniają o sprzęcie o którym nie mają pojęcia?
Odpowiedz
Chłopcy chłopcy. Ja mam GeForce 8800 i w dodatku 3Gb ramu w dualu.
Gothic sie dalej tnie.

[Dodano po chwili]

Core 2 Duo też się znajdzie na motherb.
Odpowiedz
To będzie mi ładnie chodził na niskich i średnich detalach?
Odpowiedz
Gothic 3 w sumie chyba nigdy nie będzie ładnie chodzić, ale z tą konfiguracją pograsz sobie na Wysokich ustawieniach. Ja mam tą samą kartę co ty i jak gram se na maksymalnych to wyciąga mi w na łonie natury 25-30 FPS, w mieście takim jak np Geldern, albo Silden to tak 20-25 FPS, a jak się zapuszczę w gęsty las to tak z 15-20 FPS. Wiadomo w Myrtanie jest najgorzej, bo tam mam średnio 20-30 FPS, ale np w Varancie wyciąga 30-50 FPS, a w Nordmarze 25-40.
Odpowiedz
Mi na Varancie to i na poprzedniej konfiguracji na średniej rozdzielczości i niskich szczegułach się prawie nie cięło aż się za głowe złapałem jak pomyślałem że na 5500 gothic tak może chodzić Bezimienny Michale jaki masz procek i ile ramu?
Odpowiedz
Witam, teraz nie chodzi mi o karte ale o przyszłość mojego komputera
Mam problem bo nie wiem czy na mojej płycie głównej pójdzie dwurdzeniowy procek moja płyta to K8 TRITON NF 3
czy na niej mam am2? Bo nie mogę znaleźć informacji o tym, jeżeli nie to trudno po wakacjach będę miał nowego kompa najwyżej
Odpowiedz
Do Gothica 3 nie warto zmieniać kompa! Gra jest po prostu skopana. Silnik ten sam co w Oblivionie, różnica jednak taka, że w Oblivionie mi się nie tnie(grafa nawet ciut lepsza), a w Gothicu podczas teleportowania tak.(Kompa mam raczej niezłego.) Intel Core 2 Duo, ATI Radeon 2600 XT 256, 2GB Ram...
Odpowiedz
Gothic 3 ma silnik Genome Engine.
Oblivion ma Gamebryo.

Silnik Genome ma poprostu w sobie kilka komponentów silnika Gamebryo.Ale prawdą nie jest,że obie gry mają ten sam silnik.
Odpowiedz
← Gothic

Karta graficzna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...