[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Dzień dobry. Mam pewien kłopot ze znalezieniem Białego rozpruwacza. Powie kto gdzie on jest?

Za odpowiedź z góry dziękuję
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Mam problem z larsonem nie umiem go znalezc w punkcie 17 moze wie ktos gdzie on moze byc ..... nie uzywam kodow
Odpowiedz
Witam mam mianowicie taki problem mam 4 artefakty Adanosa pierścień medalion koronę i szatę ale nie mam pojęcia gdzie szukać tego piątego artefaktu może gdzieś zapomniałem o jakiejś rozmowie albo co w każdym razie w zadaniach nic nigdzie nie pisze wiem jedynie że jakaś morra zaj*** ten artefakt mógłby ktoś powiedzieć chociaż w okolicy czego mam tego szukać
Odpowiedz
Napisałeś że masz pierścień. Ale jaki? Życia czy many? Ten pierwszy posiada demon z Gothy, a informacje na temat drugiego znajdziesz w Kronikach Dominacji znajdujących się w Nordmarskim klasztorze.
Odpowiedz
no nie artefakty adanosa sa w następujących miejscach:
1.gotha
2.swiatynia niedaleko mora sul
3.swiatynia al shedin
4.w trelis
5.grobowiec akaschy
i może ktoś mi odpowiedzieć na ostatniego posta którego zamieściłem??
Odpowiedz
no nie artefakty adanosa sa w następujących miejscach:
1.gotha
2.swiatynia niedaleko mora sul
3.swiatynia al shedin
4.w trelis
5.grobowiec akaschy
i może ktoś mi odpowiedzieć na ostatniego posta którego zamieściłem??
Odpowiedz
Szukasz wieży Xardasa? Jeśli tak to podpowiem Ci nieco inaczej: po rozmowie z Kerthem w klanie Ognia dostaniesz mapę z zaznaczonymi grobowcami. Po prawej stronie powinieneś zobaczyć wielką czerwoną kropkę. To właśnie w tym miejscu stoi wieża nekromanty.
Jeżeli natomiast chcesz spotkać Larsona z innego powodu... no cóż, w takim razie nie potrafię Ci pomóc.
Odpowiedz
a możesz mi zaznaczyć na mapce gdzie on może być albo gdzie jest to jego złoże rudy rudy znajdę bo mi już normalnie ręce z tym larsonem opadają
Odpowiedz
a mzozecie mi pomoc w sprwawie kodow bo zamiast tej konsoli pojawia sie czarna poswiata i nie moge nic pisac .... dzieki za kazda rade
Odpowiedz
no zmienilem tez co do kodow trzea zmnienic reszty nie zmnienialem
Odpowiedz
Ekhm...ja mam problem...otóż włożyłem wszystkie PO (puchary Ognia) do czary....no i ok. Rozdałem Paladynom-zrobione. Tylko cały czas w bieżących znajduje się zadanie Znajdź 12 PO. Nie wiem...może z kimś trzeba pogadać, żeby zadanie się zaliczyło (z Miltenem gadałem)




Any ideas ??
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Heh...też tak sądziłem Myślałem, że po zainstalowaniu patcha 1.6 bugów nie będzie. Jednak zostały.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Nie od razu Kraków zbudowano
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik razor dnia pon, 12 maj 2008 - 20:42 napisał

Nie od razu Kraków zbudowano

Słusznie, słusznie, jeden patch nie załatwi wszystkiego.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
pogadaj z szamanem orkow w Geldern... Grok czy jakos tak... oczywiscie jesli go wczesniej nie zabiles
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia pią, 16 maj 2008 - 07:32 napisał

Słusznie, słusznie, jeden patch nie załatwi wszystkiego.



Erm, a czy czasem nie ma patcha 1.7?
Lfp for GvG
Odpowiedz
nie ma 1.7 i poki co nie zapowiada sie na niego... mysle ze kolejne poprawki beda zawarte w dodatku
Odpowiedz
Witam
mam następujący problem: gdy coś lub ktoś mnie zabije pisze ze misja z pucharami nie powiodła się bug czy co?


Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...