Admin&Mod Log

Czasowa kasacja tematu "Jakim zaklęciem zabić Kamiennego i Ognistego Golema. Powód: są już podobne tematy.
Odpowiedz
20% dla MiridiusHazentof...
Spam, ot, ogólne wydurnianie się w temacie'[rasa] Wampirzyca #3'
Mimo wcześniejszych 40%, user nie poprawi się.



[Dodano po 2 dniach]

Kasacja Posta MajareQ'a z tematu 'serwery' L2. Niepotrzebny post z linkiem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu "Bug! Help's to me! Bug!" w dziale Gothic I. Powód: autorowi najwidoczniej nie chciało się nic wyjaśniać.
Odpowiedz
Edycja postu Maruasa w temacie " Kolejny zlot., Czyli klimaty południowe, czyt. śląsk." w Fae=>Newsy=>Ziz. Powód - język nieakceptowany na forum.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Odpiąłem temat "NWN2 - Wieści i przypuszczenia" w dziale NWN2. Powód: trochę czasu już minęło.

[Dodano po 2 minutach]

No a przypiąłem temat "Maska Zdrajcy - ogólne przemyślenia" w dziale... Maska Zdrajcy! Powód: dość popularny temat.

[Dodano po 2 minutach]

Odpiąłem temat "Screeny" w dziale NWN. Powód: przedawnione.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Porządki w temacie "Imię i nazwisko: Claire D'amour, ID: 553" w Fae=>Pozwolenia.
10% dla użytkownika D'ciz, 10% dla użytkowniczki Ulalume. Powód - OT i świadome odbieganie od tematu. PM'ka z ostrzeżeniem dla Enethera - więcej spamu i miałkich postów a będą procenty.

Wymieniony już temat zamknąłem i przeniosłem do subforum podań zatwierdzonych.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Podania" w SiP w Fae. Powód: poczekajmy na kogoś kompetentnego, bez spamu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Temat "Podania" otworzyłem, wypowiedziałem się i zamknąłem. Wędruje do Odrzuconych.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "jakie sa gildie" w dziale Gothic 3. Powód: problem został rozwiązany.

Zamknięcie temat "Konsola kodów" (nazwa zmieniona) w dziale Gothic 1. Powód: problem został rozwiązany.
Usunięcie dwóch postów w wyżej wymienionym temacie. Powód: gość zachwycał się tańczącym królikiem...
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Courun w Użytkownikach na prośbę autora.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Łuk Runów" w dziale Pomoc w Fae. Powód: coby się spam nie rozniósł.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
kasacja posta Galariel Kensei w temacie 'rekord przejścia gry' Nic nie wnoszący post.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Słowne upomnienie użytkownika Luyanki Werpolterop - za przekleństwo w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe).

Czasowa kasacja postu (jutro o 12-tej) Dellasa Tellmara w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe). Powód: Post konstruktywny jak najbardziej, lecz ankieta jest póki co orientacyjna, a temat na ewentualne pytanie, nie pomysły. PMka do Dellasa wysłana z ostrzeżeniem, aby skopiował treść tego postu do piątku godziny 12-tej. Polecam załażenie nowego tematu.

Kasacja postu Matthiasa Circello w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe). Powód: Kompletny spam.

[Dodano po 30 minutach]

Czasowa kasacja postu (jutro o 12-tej) Ekhteliona w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe). Powód: Bezpodstawny atak i spam. Wszystko wyjaśnione należycie jest w Logu, lecz Ekh tutaj chyba nie zagląda.

[Dodano po 22 minutach]

Kasacja postu Ekhteliona w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe). Powód: Kompletny spam.

Temat ten zamknąłem.
A Ekhteliona proszę o PMkę jeśli ma jakieś wątpliwości lub pytania.

[Dodano po 35 sekundach]

Czasowa kasacja postu (jutro o 12-tej) MajareQ'a w temacie Organizować konkurs? (RPGi tekstowe i przeglądarkowe). Powód: Odpowiedź na post Ekhteliona.
Odpowiedz
Zanim tu zajrzałem wysłałem mu upomnienie.

Kasacja jego posta w temacie "Jak zakatrupić Moragę?" w dziale NWN. Powód podany wyżej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta komzola w temacie o zdjęciach userów. Powód: post zawierał link do bitefighta.

[Dodano po 49 sekundach]

Jak widzę to już nie pierwszy taki wybryk. Zatem 10% ostrzeżenia dla tego pana.

[Dodano po 2 godzinach]

20% dla komzola za to samo co wyżej. jak widzę do delikwenta nie trafia. Kolejny post z reklamą i będzie blokada konta.
Odpowiedz
Użytkownik Komzol został zbanowany. Powody podane w postach powyżej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Postać znikła" w dziale Pomoc w Fae. Powód: coby niepotrzebna dyskusja nie rozgorzała.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
20% dla użytkownika Maraus za obrażanie innego użytkownika. I to w wielu tematach, ostatnio: "Szanse są takie jak to że Ula będzie miała kiedyś proste zęby".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...