O tym jak GameExe zawładnęło światem

Jak mi się kiedyś będzie nudziło to policze ile słów i megabajtów tekstu już napisałem na forum .
Odpowiedz
Każdy dodaje tu coś od siebie, ale mam wrażenie, że Ekhtelion nie potrzebuje licznika - miał blisko 5000 postów i to kwestia czasu, gdy ponownie to osiągnie
Odpowiedz
Hmmm... Jak czytam pierwszy post w tym temacie, to szeroki uśmiech pojawia mi się na twarzy Czy ktoś podejrzewał 3 lata temu jak będzie wyglądało GE? Ba, ja bym się tego w zeszłym roku nie spodziewał Użytkowników nam przybywa tak, że część ma na przykład 300 postów, a ja widzę takiego jegomościa po raz pierwszy No to oblewamy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja sobie nie wyobrażam GE z 500 użytkownikami, to jest wręcz nie możliwe dla mnie , zawsze było wielkie i sobie tego waszego sprzed 3 lat nie wyobrażam.

Oblewać 100k postów .
Odpowiedz
Oj tam... Ja pamiętam gdy zarejestrowałem się dopiero co to było tu całkiem inaczej Klany, ludzie ze strefy jeszcze niektórzy.

NIECH WRÓCI STARY LAYOUT FORUM! :<

Odpowiedz

Cytat

NIECH WRÓCI STARY LAYOUT FORUM! :<

Nie zaczynaj z powrotem tego tematu. Wielu z pewnością pamięta te wszystkie "protesty".
Dany, może byś tak postawił jeszcze raz po Kubusiach?
Odpowiedz
Masz tutaj szkic

Na znak mody retro proponuje jeszcze byśmy zainstalowaliwszyscy windowsa 95 .

PS. Chyba widziałem tutaj Sabala.
Odpowiedz
To jest chyba 2005. Made by Slade & Co. Jeszcze przez rpg.livenet.pl się wchodziło. Łezka się w oku kręci Nazin weź zarzuć wszystkim layoutami jakie mieliśmy od tej malusieńkiej stronki o NWN


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Roku pańskiego 2005.
Tu oł fajv.
2k5
Spójrz sobie na pierwszy news .

[Dodano po 49 sekundach]

Jesteś pewien, że to też wyprodukował Slade? Następny layout na pewno on robił ale ten też?
Odpowiedz
Chyba źle zrozumiałem Ashgana.
Nie byłoby możliwości ustawienia przez użytkownika layouta? Muszę przyznać, że ten zaprezentowany przez Ekha ładnie się prezentuje.
Odpowiedz
Zapamiętać: Nie słuchać rad Ammona podczas projektowania nowego laya.
Odpowiedz
Może i masz rację, że nie Slade. Już mi się pomieszały te layouty Ale kto w takim razie? Podol?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nazina trzeba tu przytargać. Poza tym powinien mieć jakiś screen z Królestwa jeszcze.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion napisał

Zapamiętać: Nie słuchać rad Ammona podczas projektowania nowego laya.


No chyba mi Ekh nie powiesz, że ten layout forumowy w stylu starej stronki był brzydki... Był orginalny i przejrzysty, a jakiś barbarzyńca go wycofał!

...gdybym tylko wiedział kto *wyciąga topór*

Odpowiedz
Nieskromnie mogę powiedzieć, ze większość szturchań za zmianą layu wyszła ode mnie .

I schowaj chłopcze ten topór bo jeszcze komuś krzywdę zrobisz. Na przykład sobie bo trzymasz go nie za ten koniec co trzeba.
Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...