[TESIII] Kradzież

Hm, w ogóle dałeś ten wytrych "jako broń"?

Dajesz tak, wyciągasz go, niczym miecz, łuk czy czym tam walczysz.

Podchodzisz do skrzynki i "atakujesz ją" ~~

Próbowałeś tak?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Hahaha Tamc to było bardzo zmysłowe ;p Trafić w dziurkę zapomniałeś dodać;p

Ale ma rację, no i zależy ile masz um. włamywania się i od poziomu zabezpieczonej skrzyni ;p W razie czego kup zwój co otwiera zamki na 50 poziomie ;]


Odpowiedz
Albo się ucz umiejętności otwierania zamków, bo z 20 wiele nie zrobisz.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dobrym sposobem na trenowanie otwierania jet kupienie czaru zamknięci i otwieranie tego wytrychem.
No trochę odbiegłem od tematu, ale to w dobrej sprawie .
Odpowiedz
Ja na otwieranie zamków mam własną metodę. Tak zakląłem spodnie, żeby dawały moc otwarcia 100 punktów. Innymi słowy, nic sie nie oprze. O tak, moje Magiczne gatki otwarcia to naprawdę przydatna rzecz. I poręczniejsza od paczki zużywających się wytrychów.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia czw, 29 maj 2008 - 02:19 napisał

Ja na otwieranie zamków mam własną metodę. Tak zakląłem spodnie, żeby dawały moc otwarcia 100 punktów. Innymi słowy, nic sie nie oprze. O tak, moje Magiczne gatki otwarcia to naprawdę przydatna rzecz. I poręczniejsza od paczki zużywających się wytrychów.

Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Zaklęta koszula nazwana "Otwieracz", otworzy wszystko na 100 lvl. Ładunek na 10 użyć, bajeczka.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Rang, to jeszcze nic. Ja zakląłem jakiś potężny przedmiot (nie pamiętam jaki) że w promieniu 50 stóp otwierały się wszystkie zamki
Odpowiedz
Gatki mają ten plus że są lekkie i zawsze można je mieć na sobie i nie trzeba wkładać co chwila ani nie zapomni się ich nigdzie.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Kradzież - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...