[IWD2] Kuntur i Yquog misja

Czy moge po wykonaniu ich misji zabic Kontura i nie bedzie to mialo znaczenia z Yquogiem pozniej? czytalem ze potem z tym drugim jest zadanie z kotami, ale jak zabije Kuntura i rozmawiałm z Yquogiem to ten chce walczyc...
Wiec czy rozwiązanie zabicie Kuntura i nie rozmawianie z Yquongiem jest dobre i nie bedzie pozniej zadnych konsekwencji?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to nawet jak zabijesz Yquoga, czy jak mu tam było, to on i tak się potem pojawi jeszcze raz i wtedy będzie można go nastraszyć diabelską kolekcją zdechłych kotów i innych ciał.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Yquog to ten czerwony demon, prawie na początku, w podziemiach twierdzy orków, co nie? Jeśli tak, to nie widzę problemu, żeby dyplomatycznie wyciągnąć od tamtego kolesia karwasze, czy coś tam i odejść w pokoju... ja przy tej misji, kim bym nie grał, ani razu nie walczyłem. O ile chodzi o ten kawałek gry


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Icewind Dale

Kuntur i Yquog misja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...