Soldat

Heheh co możecie o niej powiedzieć? Jak dla mnie gra wymiata, coś jak wormsy, ale o wiele lepsze! Strzelanina prawie jak w Q3 Pozatym 10 broni, i w ogóle gra jest świetna! Po informacje odsyłam tutaj--->www.soldat.prv.pl
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Widzialem ją ale nie gralem i mi sie nie podoba chalska jest ale każdy ma inny gust
Odpowiedz
No cóz nie każdy lubi takie gry, ja się zakochałem od pierwszego spojrzenia u zioomka No i jest darmowa
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A moze jak bym zagral to bym sie przekonał!!
Odpowiedz
To sciągnij z tej strony jest za friko, skromne 10mb a zabawy 100000razy wiecej
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ładna, NORMALNA, no i da sie pograć - piekna. Dzieki vampirek
Odpowiedz
To trzeba się umówić na jakis meczyk co nie panowie?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
niee, ja na razie dziękuje, ale musze się zajmować czym innym na necie
Ale niedługo bardzo chętnie
Odpowiedz

Użytkownik Mroczny Paladyn dnia Jul 26 2004, 07:14 AM napisał

Hmm, Tylko kiedy. Ja stwiam dzsiaj wieczorem o 20.00

Ja niestety nie dam rady, o tej godzienie mam klanówke
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A klanówkę czego?
Sorry z takim pytaniem, ale mnie to ciekawi
Odpowiedz
No była wczoraj klanówka z klanem [MG] co było rewążem bo grałem raz 1v1 z tym goscięm z tego klanu i...wygrałęm teraz było 2v2 przegrana 50:45 ale było super!
Jak była walka 1v1 to wygrałem 25:18 Więc nie narzekam, ale mimo to gość jest naprawdę bardzo dobry B)

Hmm jakwas coś ciekawi to pw :lol:
Potem mam robote -Mroczny Paladyn
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jaka broń najbardziej lubicie i najcześciej wykorzystujecie? Ja oczywiscie kochana snjpera B) Uzywam też granatnika i 4-ki (Steryl-AUG)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mingun to stosunkowo słaba broń, trzeba umieć z niej strzelać, bo inaczej to tylko stracisz fragi i tyle
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Soldat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...