[TESIII] Jaki pancerz najskuteczniejszy?

Jaki typ zbroi jest waszym zdaniem najskuteczniejszy (skuteczna zbroja - taka co dobrze chroni )
Niby ciężkie pancerze mają najwięcej KP, ale są i najcięższe
Lekkie mają mało KP, ale są najlżejsze.
A która najlepiej chroni? Logicznie - ciężka, ale może w lekkiej jesteśmy sprawniejsi i trudnej nas trafić? Wie ktoś?
Odpowiedz
Nawet bez zbroi czasami lepiej łazi się niż w jakieś zbroi To zależy co tobie pasuje, chcesz mieć i tak dużo udźwigu to Ciężki zestaw, chcesz być szybkim złodziejem to lekki, a średni jest chyba najczęściej używanym pancerzem Wybór należy do ciebie ;]


Odpowiedz
No ja tam nosze ciezki pancerz ebonowy, KP74
Ale jestem paladynem nie zlodziejem. Mysle ze tu najbardziej chodzi tez o klase [wiadomo ze zlodziej wezmie lekki, wojownik ciezki lub sredni, ale bez zbroi tez jest dobrze jak masz wysoki poziom tej umiejetnosci]
Ale jaka jest najskuteczniejsza... Kurde nie potrafie na to odpowiedziec zalezy co preferujesz - otwarte starcie to ciezki
jak wolisz pryskac - to lekki, bo szybko biegniesz wiec Cie moze nie trafia
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Moim zdaniem to żadne z tych rozwiązań nie jest w 100 % dobre.

Dla mnie w Morrku, są przedmioty warte noszenia, które kwalifikują się jako lekkie, średnie i ciężkie, co świadczy o tym, ze mam na sobie trochę tego, trochę tego, no i tego. ;>

Robienie postaci pod jeden z nich, to wg mnie nie najlepszy pomysł ;>

Zresztą ja to sobie zawsze rozpisze, co chce mieć na sobie, nie patrząc na to do jakiego należy rodzaju, później sprawdzam i taką postać robie. Czasem ciężki/lekki, czasem lekki/średni etc. ;> ale nigdy pod jeden - amatorszczyzna. ~~

ale jak kto woli, no nie?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oczywiście, że ciężka będzie najlepsza, pod warunkiem, że masz daedryczną i ciężki pancerz musi mieć więcej "punktów" niż inne rodzaje
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Początkowo można też zainwestować w zaklęcia zaklętych przedmiotów. Tanie, praktyczne, sensowny czas działania i można zrobić zaklęcie, które od razu przywdzieje cię w cały komplet. Tyle, że 75 KP szybko robi się czymś słabym, a brak ciężaru i niezły wygląd to jednak trochę mało.

Ale jak szukasz dobrej tarczy, to na zachód od obozu Ushilaku, zaraz w sektorze obok, znajduje się jaskinia. Siedzi w niej paru zbójów, a na stole leży dziennik, w którym mag napomyka o odkryciu starożytnego grobowca. Trzeba kawałek przepłynąć pod wodą, a potem otworzyć grobowiec i utłuc złote bóstwo. w środku jest sporo cennych fantów, między innymi chyba najlepsza tarcza w grze. Wybaczcie, że nie podaję naz, ale nie mam już niestety tamtego save'a.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia czw, 29 maj 2008 - 02:28 napisał

Ale jak szukasz dobrej tarczy, to na zachód od obozu Ushilaku, zaraz w sektorze obok, znajduje się jaskinia. Siedzi w niej paru zbójów, a na stole leży dziennik, w którym mag napomyka o odkryciu starożytnego grobowca. Trzeba kawałek przepłynąć pod wodą, a potem otworzyć grobowiec i utłuc złote bóstwo. w środku jest sporo cennych fantów, między innymi chyba najlepsza tarcza w grze. Wybaczcie, że nie podaję naz, ale nie mam już niestety tamtego save'a.

W tym temacie jest mowa na ten temat.

http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=9757&st=0

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Pełny umagiczniony deadryk! Bez półśrodków i niech żyje PG Trudno go zdobyć, ale wbrew obiegowej opinii da się
Odpowiedz
Ja polecam Dać do lekkich pancerzy i znaleść cały szklany zestaw. Lekki (choć drogi ale dobry) zestaw pancerza. Naprawde dzięki temu lekkiemu pancerzowi zdołałem dużo więcej nosić niż zwykłe mogłem.
Odpowiedz
Jaki jest lepszy pancerz?

To oczywiste, tylko zależy kim jesteś i jak wolisz grać,

złodziejowi i skrytobójcy bardziej zależy na szybkości czyli wybierają najlepszy z lekkich - szklany
wojownikowi i jemu podobnym zależy na dobrej obronie więc wybierają najlepszy z ciężkich - deadryczny.
No i jeszcze jest średni pancerz .
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Jaki pancerz najskuteczniejszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...