[Fable] [Fable 2] Fable 2 pod choinkę


Jak doniósł jeden z twórców Fable 2 – Peter Molyneux, produkcja studia Lionhead będzie miała swoją premierę dopiero na tegoroczne grudniowe święta, a nie według poprzednio przewidywanej jesieni. Gwoli przypomnienia, ten cRPG przeznaczony jest tylko i wyłącznie na platformy XBOX360.

Odpowiedz
1. I tak wyjdzie później.
2. I tak będzie na PC.
Odpowiedz
Spokojnie wyjdzie Pewnie z dużym poślizgiem jak to miało miejsce z Mass Effect, Jade Empire czy z... pierwszą częścią Fable, ale na pewno będzie miała premierę na PC

Cytat

2. Wątpię... i się cieszę, bo nie przekonywała mnie nigdy ta gra, ani jej poprzedniczka.


Na jakiej zasadzie wątpisz ? Pierwsza cześć Fable została przyjęta przez media, jak i przez graczy bardzo entuzjastycznie, a i wyniki sprzedaży zdaje się były niezgorsze. Więc czemu by mieli rezygnować z tego rynku i pieniędzy jaki on oferuje ? To by był jak strzał w stopę. Poza tym nigdzie nie widziałem by Peter powiedział, że gra nigdy nie wyjdzie na PC (wręcz przeciwnie powiedział, że kocha tą platformę), więc...
Odpowiedz
Pierwsza część była według mnie bardzo dobra choć krótka, a dwójka na pewno wyjdzie na PC i będzie fenomenalna, jak poprzednik.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Jedyne o co się martwię to o czas akcji... Nie podoba mi się wizja broni palnej w fantasy. Mam jednak nadzieję, że zrobią z tego coś dobrego.
Odpowiedz
Tu się raczej zgodzę z Dabu. Niby akcja dzieję się 500 (a może to był 2000...?) lat w przód... ale w bajkach raczej nie ma broni palnej...
Odpowiedz
No, ale bez przesady będzie broń palna, ale zapewne w postaci jakiś wczesnych muszkietów - ani to szybkostrzelne ani celne. Raczej będzie to broń w ramach ciekawostki, niż broni masowej zagłady. Poza tym zapewne mało kto będzie posiadał takie cacka (znając życie będzie to cholerne drogie), a i tak skuteczniej będzie się ciachało mieczem. To nie Arcanum...

Cytat

ale w bajkach raczej nie ma broni palnej...


Raczej jest
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Fable 2] Fable 2 pod choinkę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...