[GII] Jaka jest wasza ulubiona zbroja

Mi się nie podobają te zbroje beliarowe

Użytkownik Minias dnia Jul 27 2004, 10:09 AM napisał

no, ale zbroja poszukiwacza niestety jest słaba. Ale wygląd sie liczy ;p Tak fajnie potem wygląda. Szkoda, że ludzie nie zwracają na to uwagi. Np. wchodzimy w tym do miasta, a tam strażnicy miejscy rzucają broń i uciekają krzycząc "Sługa Beliara przybył nas zniszczyc" heheh

Taaa, ale był by ubaw! A opancerzenie można sobie kodami zwiększyć Szkoda że nie można zostać sługą Beliara, to wtedy, dostało by się taką szate na dzieńdobry
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
trzeba napisać listy do Pyranii po Angielsku (ew. Niemiecku ) z prośbami na temat GIII.. ;D
No to napisz im
Znowu nabijamy co? <_< A co do zbroji, nie podoba mi się ta zbroja Diega, ani Angara, A myslę że cieżka zbroja najemników jest łądniejsza od tej samej w G1
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Angara jest ok A diega taka se.
Fajne są ubrania obywateli ;] te takie fajne z górnego miasta.

ps. Albo łachy skazańca -> byłe spodnie kopacza ;D
Mi się zbroja Diego i Angara podobają. Jedyne takie w G2 no i jeszcze z pełzacza jest jedyna
Zbroje Diega mają dwie osoby, DIego i...Dexter, przywódca bandytów, więc unikatem nie jest
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Pavel jeszcze szata Xardasa jest unikatem
A łachów skazańca nikt nie ma :/
A ktoś sie wcielił w tego Czarnego Maga na dworze Irdorath ? ;p bo ja już nie pamietam jaką on ma zbroje.. chyba tez jakąs unikalną
Czarny mag ma chyba zbroję taką jak Xardas No i z pełzacza też nie jest unikalna zapomniałem, że ma ją Gestath
No tak też o nim zapomniałem To chyba tyle jeśli chodzi o unikaty hehe Unikatami są Zbroja Angara, Xardasa, Vatrasa(!) no i ti chyba wszystkie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
no , jest jeszcze lestera ale okropnie słaaaaba

ps. gdzie zdobyc zbroje Innosa ????
Zbroje Innosa? A jaka to? Jak chodzi Ci o arcymaga ognia to dostajesz od Pyrokara, a jak o paladyna to nie wiem bo nie grałem
Kiedyś o tym Franek gadał, ale to chyba bujda Nigdy jeszcze jej nie widzałem, ani na stronach, a ni w grze :lol:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
no niby tak ale jesli to nie bujda ... warto zobaczyc
No to niech ktoś walnie screena jak będzie miał tą sbroję Innosa na sobie Ja też bym z chęcią na nią popatrzył
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Raczej nikt nie da screena bo nie wierzę, żeby taka zbroja była. Jak zobacze to uwierze
Ja też chciałbym zobaczyć. Ale to chyba pic na wode.
taa uważajcie na Franka lubi robić zamieszanie Nie długo powie że jest zbroja Beliara :lol:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Moją ulubioną zbroją jest zbroja rycerza i ciężki pancerz najemnika.
Obie extra wygladają , są wytrzymałe i solidne.
Świenie się w nich prezentuje.
← Gothic
Wczytywanie...