[GI] Szybkie "nabijanie" doświadczenia - pomoc!

Ale tu chodzi o "chwałę", możesz później się pochwalić na forum : no wiecie zabicie cieniostwora na 2 levelu jest możliwe ja nie miałem problemów . Niema to jak skromność . Poza tym skóra jego jest trochę warta, a 400 exp to nie tak mało na początku.
Odpowiedz
Jak dla mnie łatwiej jest pójść do Świstaka w SO i zrobić dla niego zadanie z mieczem (+200expa), potem pójść na arenę i stoczyć kilka walk, to są zadania dla 2 levelowców, cieniostwór jest raczej dla "troszkę" silniejszych, niemniej gratuluję ci pokonania cieniostwora na 2 lvl
(też spróbuję w najbliższym czasie )

Odpowiedz
a ja proponuje taki sposób: wyjmij łuk, a jak nie masz to jakiś kup, wejdź na najbliższy ścięty pieniek lub dostatecznie wysoką i stromą skałę i z góry nawalaj potwory ;D

oczywiście ten sposób przydaje się tylko gsy teren jest odpowiednio ukształtowany ;D
Odpowiedz
czyli tylko w jednym miejscu?
najlepszym sposobem jest wybić wszystko co sie da i wykonywanie misji
jeżeli chcesz się bawić w wielkie mordobicie to wpisz se quest helpera i przechodź ciągle do aktu II to ci sie narobi armia potworków wszędzie
lub można normalne kody wpisać ale to nudne:P
Odpowiedz
Ja nigdy nie miałem problemów a expem w jedynce.. po prostu rób wszystkie questy ze wszystkich obozów, i wybijaj potqorki. (w ten sposób jak przylączałem się do obozu, to miałem 9-10 levc, a wymagany jest 5 ;p )
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Faktycznie, problemu z doświadczeniem w 1 być nie powinno.

Z tego co pamiętam, zawsze na samym początku pędziłem do Obozu Sekty.

Udawałem się na bagna, tam gdzie strażnicy świątynni chronili swój obóz przed węzami błotnymi.

Ilu ich tam bylo? dwóch, trzech? i to jeszcze jeden, dalekoooo od drugiego...

Metodą atak - blok, pokonywałem jednego z nich i zdobywałem ten mieczyk dwuręczny. ;> a wtedy gra w pierwszych rozdziałach stawała się banalna. Każdy potworek padał na 1-2 uderzenia ;>

Expienie było przyjemnością

Warto pamiętać, że co rozdział potworki odnawiają się, dlatego starałem się w 1 wybić ile mogę, bo w drugim znów były te same ;> przynajmniej w większości...

jedynka, ahhh... jedynka...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
W drugim rozdziale to miałem koło 26 poziomu jak zdobyłem Chromanin ( nie wiem zawsze jak to się pisze) i rozwalałem szkielety aż miło nie wspominając o mieście orków a robiłem to prostą metodą w 1 rozdziale pakujemy na mistrza w 1h i idziemy do Silasa i później do Siekacza a następnie do Blizny i mamy mieczyk 96 obr.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
26 w drugim rozdziale?! ;o

stfu !

dobry mieczyk to jedno, ale możliwość zdobywania doświadczenia to drugie...

nie, nie, nie.

zbyt wiele razy grałem w G1,

impossible.

;o
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Naprawdę! To jest możliwe! Ja w Gothica grałem z 7 razy i znam wszystko na pamięć więc... da rade.



Rada: wybijaj wszystko co się rusza i tak w kółko. Mi się udało


Ops wybacz to był poziom 20 (to zero zawsze mi się myli z 6)
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Noo...

w 20 jestem jeszcze w stanie uwierzyć,

aczkolwiek ciężko, ciężko... ;o

heh. no cóż.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jeżeli nie możesz ubić wilka czy jaszczura na 4 poziomie to uzbieraj sobie na pancerz i kup sobie. Zawsze to jakaś obrona i mniej życia stracisz.
Ja na silniejsze potwory miałem taka taktyke że drażniłem potworki żeby za mna pobiegły i wskakiwałem do wody. One głupie szły za mna i jak one pływały to mogłem je szybko ubić. Ta taktyka jest dobra na potwory mniejsze od ciebie typu właśnie jaszczury czy wilki pozdro
Odpowiedz
haha na pewno nie jest:) ale są sposoby np:
Wejście na skałę przy drodze do bractwa zawsze to robię jak gram od nowa:):)i szansa 99/100 ze się uda, chyba ze ktoś naprawdę nie potrafi grac:( w tedy polecam grac misjami czyli podaj pozamiataj:P:P
Odpowiedz
Wchodzenie na skały itp. nie zawsze się sprawdza, czasami potworki włażą za tobą i wtedy jest cienko. To oczywiście kolejny bug w grze, kiedyś na prawie pionową skałę wlazło za mną całe stado zębaczy. Wracając do sposobów na expienie, ja jak grałem pierwszy raz w gothica to zabijałem wszystko co się rusza i co mogłem zabić. Później jak przechodziłem już któryś raz, to kiedy mnie zabijali wciskałem (po wpisaniu marvina) F8 i już stałem na nogach z pełnym życiem, w ten sposób nie musisz co chwilę zapisywać i wczytywać gry.
Odpowiedz
Witam gram w Gothica przez 5 lat i nie nudzi mi się Jestem doświadczonym graczem więc odpowiem ci na pytania po kolei :
1. jak nabić PD ?
STARY OBÓZ:
A. Idź do snafa i zrób dla niego misję .
B.Idź do Cavalorna i za nim jest jaskinia w której są drzwi wejdź w nie i weź łuk i strzały łatwiej ci się będzie zabijać potwory .
C.Idź do starej kopalni i porób misję dla początkujących ( pod żadnym pozorem nie rób misjii z pełzaczami bo nie dasz rady )
D.Jeśli nie zrobiłeś wszystkich misjii w starym obozie to je zrób : P
Nowy Obóz :
A.Pozwól żeby mordrag cię odprowadził do nowego obozu ( o ile go nie zabiłeś dla Thorusa )
B.Idź do Lewusa na polu ryżowym i zrób dla niego misję .
C.Jeśli dajesz sobie radę z TOPIELCAMI to idź do Honera na moście i wykonaj dla niego misję . Przy okazjii zarobisz trochę rudy.
D. Idź do Wysłannika obozu sekty i rozdaj dla niego bagienne ziele po obozie będziesz miał wtedy do wyboru 3 nagrody .
E. Jeśli nie zrobiłeś all misji w Nowym obozie to je zrób : D
SEKTA:
Nie wiem zbyt wiele o tym obozie ale napewno są tam jakieś misje

POZDRAWIAM
Odpowiedz
Zawsze można też polecieć "na hardcora" Bierzemy dobry łuk lub kuszę i wieeeeeeeelki zapas amunicji. Przechodzimy górską ścieżką od Nowego Obozu na ziemie orków, uciekamy przed ścigającą nas hordą do zrujnowanej strażnicy na wzniesieniu, naprzeciwko bramy pilnowanej przez strażników ze Starego Obozu, i mordujemy biegających pod nami przeciwników. Ci jednak znajdują czasem drogę na górę, więc bezpieczniej z górskiej przełęczy wskoczyć po ścianie na szczyty górskie (można to zrobić ze skalnej półki, w pobliżu której rezyduje Cieniostwór). Tym sposobem możemy przejść aż do obozu orków i spędzić 2 godziny na wybijaniu wszystkich do nogi. 3-4 poziomy jak nic, a ile broni do sprzedania!
Odpowiedz
Proponuje szkolenie łucznictwa i zabijanie wszystkich potworów
Odpowiedz
← Gothic

Szybkie "nabijanie" doświadczenia - pomoc! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...