Darnith w poszukiwaniu skarbów

Do bani jest opis postaci np. Luyanki ma zbroję kolory srebrnego z jakimś znaczkiem, a Rangral miał identyczną tylko że brązową.
Rzeczy jakie wykonywali (przeglądali się w lustrze) są bardzo interesujące.
Brak opisu rzeczy jakie się znajdują w kuchni.
I ostatnie po co piszesz że np. było 14 orków.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Można być szczerym, jednocześnie nie robiąc autorowi przykrości. Chamstwo zniechęca do dalszej pracy.
Odpowiedz
Niech sobie krytykuje jak mu się tam podoba. I tak będę dalej pisał Ale potrzebuję jeszcze jednej opinii...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nienienie kochany, nie może sobie pozwolić na taką bezkarność i brak wyczucia. Bo to mu później w życiu zaszkodzi.
A żeby nie było offtopu:
To co reszta powiedziała wcześniej, opisy się przydadzą. I może ogranicz jeszcze w dialogach potoczne wyrażenia. To tak podpsuwa trochę klimat opowiadania. Nawet jeśli jest to styl mówienia jakiejś postaci.
Odpowiedz
hehe atis ma racje a nawet gdyby nie miała to tak by sie uparła że musiałbym powiedzieć że jednak ma:P

ale tak czy siak: dokładne opisy (zbroja była z takiej a takiej stali, a w tym a tamtym miejscu miała taki a taki znak który oznaczał to i tamto:P), ciekawe wydarzenia (jak będzie 20 osobowa drużyna i wszyscy będą patrzeć w lustro to przestaję czytać) , odpowiedni dobór słownictwa(bez nom, kamer, i tym podobnych... spróbuj wczuć się w "tamte" czasy:P) i układ zdań (napisałeś "założył zbroję, która była srebrna" a lepiej "założył srebrną zbroję" itd. itp.)

SETNY POST!!!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia sob, 10 maj 2008 - 17:26 napisał

Do bani jest opis postaci np. Luyanki ma zbroję kolory srebrnego z jakimś znaczkiem, a Rangral miał identyczną tylko że brązową.


Wcale nie napisałem "z jakimś tam znaczkiem". Gdybyś uważniej czytał, to byś wiedział, że dobrze opisałem, jak ten znak wygląda

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia sob, 10 maj 2008 - 17:26 napisał

Rzeczy jakie wykonywali (przeglądali się w lustrze) są bardzo interesujące.


Jakoś musiałem to wymyślić, żeby te postacie opisać, przecież głupio by było tak nagle opisywać kilka postaci, więc wymyśliłem, że przyglądają się w lustrze
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie bądzmy tacy okrutni, to jest jasnem, żę z powodu waszyxh sugestii, aby dodał opisy ubioru itp. wynikła ta sytuacja. Myślę, że szukałeś jakiegoś cwanego sposobu, aby przemycić spóżnione opisy. Miejmy nadzieję, że następnym razem wyjdzie to lepiej( jak tak se czytam opowiadania innych, to żałuje, że sma przestałem pisać tamto )
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Fajnie że już piszesz, tylko fragment typu " idzie zobaczył kolesia i se gadają a potem zażynają orków" troszkę psiuje wrażenie. I mnie nie ma a to wielki grzech.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Łeeeeee tam... mnie też nie ma i nie rozpaczam. Widać mu sie nie spodobałeś
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Pisz, pisz dalej. W sumie nie będę miał zastrzeżeń, gdyby postać nazwana moim nickiem znalazła się w którejś części, najlepiej jako antagonista, acz z zastrzeżeniem, że nie zginie od razu. Zawsze przyda się jakiś Główny Zły, czy chociaż pomniejszy boss
Odpowiedz
Wiesz co? Trochę dziwnie by to wyglądało: "Nagle zobaczyli Galariela Kenesei na 25lvl" Może inaczej Cię nazwać niż Galariel? A może opuścić 25lvl?
No i jesteś kobietą Przynajmniej w tej chwili
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ta obojniak Galariel. Texty mojej postaci zostaw mi bo nie odtworzysz mojego poczucia hrumoru. Ok rób cio chciesz tak wyglądam na fae

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja się nie będę czepiał formy, bo pisarz ze mnie żaden, ale powiem tylko jedno: To już drugi fragment, przy którym spadłem z fotela

[Będziesz bulił za żel przeciwbólowy ]
Odpowiedz
armia kotów? wyobraziłem sobię taką falę kotów przepływającą przez las a na samym szczycie większy kot Enether:D
Odpowiedz
To ja pomarudzę: Idą se i widza orka. Zabili orka. Zobaczyli wilka. Zabili go. Zobaczyli się. Prawie się zabili. Zobaczyli armie kotów. I Enethera. Kuniec. Specjalnie pisałem " Zobaczyli. Zabili." Troche naiwnie i za mało opisów. Poza tym ci kolesie to chyba dzieci Robocopa i Rambo. Ale pisz pisz

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
To co, miałem napisać, jaką "zbroję" miał ork? Jaki kolor sierści miały: wilk i sto kotów? Jeśli nie, to co miałem bardziej opisać?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
pisarz ze mnie żaden ale cuś lajk dad wyszło: szli drogą. Nagle zobaczyli orka. Ork zaatakował a xxx odskoczył i go zabił. Nieeee....

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Fan Works

Darnith w poszukiwaniu skarbów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...