[GII] Ulubiona Broń

No właśnie jaka jest wasza ulubiona broń?

U mnie jest to Cieżkie Ostrza na SMoki i Swięty Kat, orkowaz zguba też spoko
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Cięzkie magiczne ostrze na smoki, Święty kat, Młot innosa - chyba już wiem jakier to to ma statystyki
Odpowiedz
No to mów, jestem bardzo ciekaw
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To znaczy - wiem od czego zależna jest jego moc...
I prawdopodobnie objawia się tylko u magów - mianowicie od kręgu magii. Sądzę, że statystyki przy 6. kręgu nie odbiegają zbyt daleko od magicznego ostrza na smoki i Świętego kata, ponieważ wszystkie 3 zadają identyczne obrażenia ostatniemu smokowi
Odpowiedz
Topór wojenny i topór barbarzyński czy jakoś tak. Super wyglądają, uwielbiam topry
Odpowiedz
Jeszcze zapomniałem - Ostrze Burzy - niby takie ylejakie, a fajnie się nim macha... i to najlepszy miecz jaki moze zdobyc mag
Odpowiedz
A ja myślałem, że młot innosa nadaje sie tylko na golemy.
Odpowiedz
święty młot zadaje dużo obrażeń smokowi ożywieńcowi bo to młot innosa a smok jest wybrańcem beliara

moje ulubione bronie jednoręczny na smoki ,gniew innosa ,el basado (czy jakos tam spox wygląda)
Odpowiedz
Fajnie wygląda też duże magiczne ostrze na smoki Gniew innosa jest niczego sobie.
Odpowiedz
Ale tutaj chodziło mi też o to, że zadają podobne obrażenia orkom, smokom w irdorath - a orkom jeszcze w kolonii
Odpowiedz
Najlepsza jest Laga, Rulez!!! [coś dla każdego dresa] B) Ładnie wyglądają wszystkie typy cięzkiej broni np. Święty Kat, Duże Magiczne Ostrze na Smoki, Orkowa Zguba
Odpowiedz
Laga rulez!!
Nie, najlepsze są bronie "ostateczne" (czyt. ostatnie) w każdej gildii - czyli ostrze na smoki, swiety kat, i czary 6 kręgu... ew. młot innosa
Odpowiedz
Ja używałem młota tylko do zniszczenia golema, uważałem że to super-hiper broń, ale się pomyliłem
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja tak samo myślałem . najbardziej lubie łuki , a z broni białych to magiem piracki kordelas a łowcom i paladynem ĆMOnS
Odpowiedz
Mnie sie podobają miecze paladynów , smocza zguba i ostrza na smoki.
To są piękne , potężne bronie i dobrze się z nimi wygląda.
Odpowiedz
Podoba mi się też cieżki młot wojenny, ale topory sa the best. (topory dwuręczne)
Odpowiedz
Tak gdyby nie młoty to by było bardzo ciężko w niektórych momentach==patrz golemy
Szczególnie doby jest ciężki młot wojenny nim rozwalamy wrogów raz dwa.
Lubię jeszcze wilczy kieł.........oczywiście na początku gry- nie ma lepszej broni niż to , małe wymagania a duże obrażenia B)
Odpowiedz
20 obrażeń, 10 siły i 200 bryłek <_<
Ale na początek gry wyśmienity
Odpowiedz
Ja na początku używam topór marynarski. Dostaje go od Canthara jeśli zrobie zadanie z wpakowaniem do więzienia Sary.
Odpowiedz
Tak sama na początek dobra jest laska magów wprawdzie nieco większe wymagania niż kieł ale tez dobra.
Podoba mi się jeszcze miecz zakonu - bardzo dobra miecz na środkowy etap Gothic II.
Ładna , duże obrażenia i dwuręczna.
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...