[BGII] Dubbing

Irenicusa dubbingował Krzysztof Kolberger, ale owszem, zrobił to świetnie. Za to Aerie mi się nigdy nie podobała, zresztą nie lubię tej postaci.
Odpowiedz
jak dla mnie Aerie to taka slodka dziewczyna ktorej niemozna samej zostawic, tylko trzeba sie nia opiekowac caly czas i jak dla mnie ladny ma glos, heh ale co tu duzo gadac BG (obie czesci) pod wzgledem dziewkowym (muzyka, glosy postaci, odglosy otoczenia) to mistrzostwo

[EDIT]
taaaak, ale na date postu to nie zwrocilem uwagi
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie tej gry bez głosu Fronczewskiego "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

I nie szkodzi, że temat stary:P
Odpowiedz
Moim zdaniem najświetniejszy był głos Yoshimo (Henryk Talar) Po prostu mistrzostwo. No i Zborowski jako Sarevok, ale tylko w pierwszej części. W Tronie Bhaala ten głos nie jest już taki tajemniczy i nie ma echa - po prostu jakiś rzężący dziad
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Chris dnia pią, 31 sie 2007 - 17:21 napisał

Irenicusa dubbingował Krzysztof Kolberger, ale owszem, zrobił to świetnie. Za to Aerie mi się nigdy nie podobała, zresztą nie lubię tej postaci.


Ja za to uwielbiam jej głos.

Nie lubię Kobuszewskiego w jedynce czytającego sny. Jest beznadziejny.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Jak już temat został odświerzony, to od siebie dodam, że najbardziej podobał mi się głos Fronczewskiego i Talara (mistrzowie w tej robocie,u Talara zwłaszcza Icewind Dale)A tak na marginesie dodam, że p.Piotr zrobił też świetną robotę w Bard's Tale
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Cytat

Nie lubię Kobuszewskiego w jedynce czytającego sny. Jest beznadziejny.


Moim zdaniem jego głos tworzył klimat. Kojarzył mi się z jakimś mędrcem opowiadającym tajemniczą historię
Odpowiedz
Rzuciłem to już w Szałtboksie, ale tam prędko się zagubi w odmętach archiwum, więc dam też tutaj - a nuż kogoś to zainteresuje.

Mój artykulik o odkrywaniu kolejnych kart w (polskim, rzecz jasna) dubbingu BG.

A tutaj zestawienia aktorów i postaci przez nich granych z BG1 wraz z OzWM; BG2 Cienie Amn i BG2 Tron Bhaala.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Dubbing - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...