[Sacred] Oceny

Mam do was prośbę, jak oceniacie tą grę bo nie wiem czy w nią inwestowac ??
Dla mnie fajna gra w ocenach 1-6 oceniam na 4+
NIe doszedłem daleko, ale moja ocena: 4+
Ma wiele plusów:
+zadania od ludzi są ciekawe.
+możliwość walki dwoma/jedna+tarcza/jedną bronią.
+Możliwość jechania na koniu.
+Combosy, specjalne uderzenia.
Ja im daje 5= (czyli piec na szynach )
Hehe, ja błysnę troszkę inną opinią niż szanowni koledzy, Sacred jest grą niomal idealną! Bez wątpienia, zdetronizował legendarne Diablo, w chwili obecnej niezawacham się użyć stwierdzenia, że Sacred to najlepszy Hack'n'Slash na rynku! Ogromna kraina gry - Ancaria, pozwala spędzać nam setki godzin podróżując i walcząc z napotkanymi postaciami. Sacred nie jest specjalnie interaktyny, ale Ascaronowi udało się idealne zamaskować tę kwesię wprowadzając do gry masę różnorakiego ekwipunku. Prerenderowane tła w połączeniu z trójwymiarowymi modelami postaci wyglądają naprawdę prześlicznie i razem ze świetnie skomponowaną muzyką tworzą niebywały klimat.
Parę bugów się znajdzie ale mimo to, warto dać, Sacred spory kredyt zaufania, szczególnie w twoim przypadku Gamec.
Zabawa na setki godzin! Polecam!

Oceniam grę na 9 punktów w skali dziesięciostopniowej..
Gra całkiem fajna, podobna do diablo ale jednak inna ja na szść stopnidaje jej pięć.
Gierka wciąga, to trzeba przyznać, a nie ma nic lepszego niż posiekać pare stworów, po czasie grania zaczyna się jednak nudzić, wiec dam mocne 4
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Dzieiki ale jaka jest cena oryginalki??
Producent: Ascaron Software
Wydawca: Koch Media
dystrybutor PL: Cenega Poland
kategoria: gry akcji
cRPG
data premiery: 27 lutego 2004
data wydania PL: 28 maja 2004

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 12+
nośnik: 2 CD
cena: 99,90 PLN
» zobacz stronę oficjalną
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 4 1.4 GHz, 512MB RAM, 64 MB akcelerator 3D (DirectX9), 2,5GB HDD + Gra nie działa z systemem operacyjnym Windows 95 oraz Windows 98 First Edition
Ok, Dzieki za wszytskie informacje. Myśle że juz wszytsko zostało napsiane. Zamykam.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...