[IWD2] Wasza drużyna

Zalezy mi na 4 osobowej druzynie...Paladyn mialby byc moją stalową ofensywą...kapłan krasnolud bo bardzo ich lubie a drow lotrzyk/czarownik tez ciekawy..czy są jakies wady tego bym po 6 poziomie łotrzyka klasował na czarownika? wydaje mi sie ze nie, ale znac to sie nie bardzo wiec upewniam sie wszystkiego
Odpowiedz
Ciekawe, ile razy jeszcze powtórzę, żebyś nie dwuklasował
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
No hmm nie robilbym tak na Twoim miejscu
Kary sa za takie 2klasowe rozwijanie postaci, ale jak to szlo dokladnie nie pamietam
Poza tym łotrzyk na lvl 6 no hmm taki mocnny w swym kunszcie nie bedzie
Jak wspomniales - wez se paladyna, kaplana, drowa i łotrzyka, nie kombinuj wiecej [moje zdanie]
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Ale przecież gra bez czarownika lub czarodzieja jest bardzo dużym wyzwaniem.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
to jak 4 osobowa drużyna to po co te alpejskie kombinacje??bierz paldka czarownika ,zlodzieja/woja(jako wsparcie paldka) i krasnoluda kapłana i z bańki..
Odpowiedz
Drow na pewno bedzie moim czarownikiem badz czarodziejem ale nie jestem pewny co do złodzieja, chociaz jedno mnie dziwi, wszyscy twierdzicie ze dwuklasowanie łotrzyka na maga tyczy sie z wieloma karami ale np jakimi? bo tego wlasnie nie wiem...w moim mniemaniu to ta dwuklasowosc jest oplacalna ale mozliwe ze moja niewiedza daje mi takie przekonanie

4 - osoba druzyna to na siłe...
chcialbym 3 osobową ale to sie z tego co tutaj piszecie to sie tyczy z wieloma karami czy utrudnieniami w grze
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Godlike14 dnia czw, 08 maj 2008 - 19:06 napisał

Drow na pewno bedzie moim czarownikiem badz czarodziejem


Lepiej niech będzie czarownikiem.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
No to jest tak jeżeli zduklasujesz drowa czarwonika z łotrzykiem to będzie dostawał mniej doświadczenia ze względu na konflikt klas...jeżeli będzie czarodziej to pól biedy bo to jest ulubiona klasa dorwa , więc nie będzie kar w doświadczeniu ,ale to jest naprawdę kiepski pomysł jeżeli chodzi o drowa bo on i tak już awansuje wolniej o 2 levele więc będziesz miał bardzo słabego maga i bardzo słabego łotrzyka w tej kombinacji...
Odpowiedz
Zdwuklasuj czarownika z czarownikiem lub czarownika z człowiekiem - może będziesz miał premię do czarów.
Odpowiedz
Premi nie będzie, a będzie musiał dać bez sensu i w charyzmę i w inteligencje..żeby rzucać czary z jednej i z drugiej klasy i zanim dojdzie do jakiś potężnych czarów to minie cała gra..
Odpowiedz
eee zostawię chyba to bez komentarza...
Odpowiedz
Pisales ze dwuklasowanie drowa łotrzyka na czarodzieja jest złe poniewaz drow traci 2 poziomy...ale gdyby tak zdwuklasowac dzikiego elfa ktorego ulubioną klasą jest czarownik....jezeli nie bedzie sprzecznosci klas, a jak juz ktos wspomniał ze gra bez łotrzyka nie jest bardzo wymagająca a łotrzyk na 4 poziomie moze starczyc na całą gre...to gdyby tak dojsc 4-6 poziomów zlodziejaszkiem a potem go czmychnąc jednak na tego czarownika...

(Próbuje wszelkich kombinacji co do 3 osob w druzynie)
Odpowiedz
No już z dzikim elfem ma to więcej sensu..ja pisałem że 4 poziomy wystarczą tylko dajesz wtedy na maksa otwieranie zamków i pułapki mój woj/złodziej sobie świetnie radził na normalu. Tylko się zastanów nad tym że Twoj mag będzie miał o te 4/6 leveli mniej maga..o ile w klasie takiej jak woj/złodziej nie jest to tak widoczne a nawet się przydaje do ciosu w plecki ,tak tutaj wydaje mi się że lepiej robić czystego czarownika i z nikim go nie mieszać...
Odpowiedz
Ale zauwaz to ze w 3 osobowej druzynie wiecej expa przypada na moje postacie niz w 4 osobowej....mozliwe jest to ze przy 3 członkach i nawet dwuklasowaniu tego lotrzyka nie bede na takim minusie porównując druzyne 4 osobową...

PS: odbiegne troche od tematu i zadam pewne pytanie: czy zeby dostawac wiecej expa z Sercem Furii to musze na tym Sercu Furii zagrac od początku gry czy moge w czasie zmienic...wydaje mi sie ze kiedys gralem i wlasnie w czasie gry zmieniłem ten poziom a jedyne co sie zmieniło to siła potworów bo expa wiecej nie dostawalem...(nie jestem pewien co do tego, dlatego sie pytam)

Jeszcze jedno głupie pytanie...jezeli chodzi o wygląd bo zawsze swojego magika wyobrazam sobie w szacie....czy jezeli tego łotrzyka zdwuklasuje to moj przyszly mag/zlodziej bedzie jak naturalny łotrzyk nadal(kaptur itp)..czy zmieni swoj wygląd na maga...chodzi mi czy zalozenie szaty zmieni jego zewnętrzną postac?
Odpowiedz
No cóż..kwestia jednej osoby to nie jest wcale tak dużo jeżeli chodzi o expa ,co innego drużynka 3 przeciwko 6- wtedy widać różnicę w awansach..1) raczej od początku trzeba, w późniejszych etapach gry nie dostajemy expa za zwykłe potwory ,tylko z bossów i zadania i ta sama zasada działa na normalu i na sercu.2) szczerze mówiąc bladego pojęcia nie mam nigdy maga nie dwuklasowałem...ale wydaje mi się ,że jeżeli zaczniesz grać magiem to będzie wyglądał jak mag....
Odpowiedz
Nie dwuklasuj maga! Nigdy! Potem będzie Ci przejść o wiele trudniej grę ze względu na ilość i słabe czary.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
mój nowy team wyglądał tak:
Woj- Krasnolud tarczowy
Kapłan Illmatera-Drow
Czarownik-Człowiek
będąc już w 2 rozdziale miałem levele takie jak w 4 czteroo osobową drużyna tj 12-14 robiąc takie same zadania więc widać ile expa się marnuje na 4 osoby
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Nie wydaje mi sie ze w 3 osobowej druzynie tak bardzo zabraknie mi czarów...przeciez złodzieja bym mial tylko 4 poziomy moze troszke wiecej...

Pytanie:
Czy jezeli wziałbym Maga i zdwuklasował go na łotrzyka to czy potem bede mógl dodawac znowu do klasy maga czy tak jak w przypadku paladyna ze np dodalbym do jakiejes klasy a potem nie moglbym powrocic do paladyna?? chodzi mi czy bede mogl powrocic do klasy maga jezeli dodam do lotrzyka
Odpowiedz
Nie można powrócić do paladyna??w IW2??przecież to nie BG i z tego co pamiętam to można awansować dalej w klasie podstawowej..chyba że coś mnie ominęło..Hmm no to faktycznie może bardziej się opłaca grać 3 osobami..a co do braku czarów to zależy jaki tryb walki preferujesz czy bardziej wręcz czy z daleka (łuki czary) ,bo jak wręcz to dwuklasuj sobie tego maga i graj na luzie 3 osobową drużynką albo stwórz jednego W/M/Z i już się całkowicie problem rozwiąże..
Odpowiedz
← Icewind Dale

Wasza drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...