Stwórz swoją podobiznę...


Tak wyglądam. Serio. Tyle że zapuszczam włosy, więc się niedługo zmienię.


A tak wyglądałbym jeszcze kilka tygodni temu... Heh...


A tak bym mógł wyglądać w jakimś świecie fantastycznym, czy coś.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
A to ja [ta snajperka to zainteresowania moje, a aureola nad czapką moje zachowanie ]



Odpowiedz
Phi zero wyobraźni, postać bez "duszy". Kiepsko kiepsko Nie żartuje fajny Pyjak. Ale tylko spójrz na mnie (na 2 stronie) d^.^b

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ale zaraz stworzę kim gram na fae ;p To poprzednie odzwierciedla mniej więcej moją realną postać ;p


Odpowiedz


Proszę bardzo.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Nic coś takiego na razie dam ;p

Później zamienię jbc.


Odpowiedz
Hahaha dobre ;p Ja muszę popracować nad tą ostatnią bo coś mnie w pełni nie zachwyca ;p Może ktoś powie co poprawić ;]

- mała zmiana ;]


Odpowiedz
Takie cudko mi wyszło

Tło własne... żeby nie było
Odpowiedz


Tam obok nogi, moja sucz złośliwa
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Ja i moja klasowa xywka:




Jak nie zdam matury połączę hobby z zawodem:




A to ja w takiej trochę fantastycznej wersji:

Odpowiedz
To ja prawie że w prawdziwym ciuchu (nie było moich czarnych bucików, bleh...):




To ja w wieku 5 lat - na balu przebierańców w przedszkolu (Też nie mają dobrych łachów - stąd spodnie nie takie, przebranie było bowiem jednoczęściowe, i to z białym brzuszkiem.):

Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz



a tak wyglądałbym w wfantasy

i tak jak w sygnaturze poniżej ;p
chociaż teraz juz nie mam ukochanych zielonych glanów bo mi kot do nich naszczał( nawet po praniu waliły uryną)
Odpowiedz
Ja tam skromnie zaprezentuję, jakim jestem anielskim chłopcem o dużych oczach. Oczywiście idealnego mnie nie da się w ten sposób ukazać Aha, może w niedalekiej przyszłości dorzucę coś jeszcze.



A, ten pan w sygnaturze to mój Valas Na'Lyanyr, na którego boję się napisać podanie
Odpowiedz
Jarek, a czemuż to? Lubię drowy i jestem specjalistą. Jakie przeszkody?
Odpowiedz


jako postacie śmieszne i ozdobnie ładne to moge zrozumieć większość waszych ludków ale nie przesadzajcie czy wy na prawde tak wyglądacie? klauny w cyrku wyglądają mniej śmiesznie niż wy, gdy was se na realu wyobraże:P

mi nawet nieźle wyszedł tylko nie mam takiej kurtki:D
Odpowiedz
Wiecznie ze słuchawkami na uszach ja w przybliżeniu

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Stwórz swoją podobiznę... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...