[Opowiadania] Pamiętnik Śniącego

Jak oceniasz to opowiadanie ?

Oceniam na 6 (3 głosy [21.43%])
Należy sie 5. (10 głosów [71.43%])
Nie jest złe, ale troche nudne. 4. (1 głos [7.14%])
3. Więcej sie nie należy. (0 głosów [0%])
Ocena - 2 (0 głosów [0%])
Beznadzieja - 1. (0 głosów [0%])
Możę być chociaż niektóre momenty troche dzikie np. ten podpis Hagena
Odpowiedz
Mnie się spodobało, naprawdę śiwetne należy ci się MOCNE 5 Tak trzymaj!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vampire Lord nie zachęcaj ludzi do picia
a tak serio to fajne opowiadanko ja bym takiego nie napisał
Odpowiedz
napisałbyś jeszcze lepsze. Troche informacji z gry, troche inwencji, wytrwałości i wyobraźni i zaczynasz pisać. Początek jest trudny, potem leci szybko. Ciesze sie, że sie podoba. Postaram sie napisać nowe w niedługim czasie ;]
Odpowiedz
Napisałem pare opowiadań i były beznadziejne takża ze mnie pisarza nie zrobisz pisz dalej opowiadanie mi się podoba
Odpowiedz
zgadzam sie z vampirem dobre Mocne 5 (nie jest to raklama piwa , tym bardziej papierosów)
Odpowiedz
Ładne, silna piątka

5 dla ciebie
Odpowiedz
dzieki to mnie motywuje do pisania nowych opowiadań )
Odpowiedz
No to pisz, czekamy!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Piszę, piszę Wy też piszcie lubię oceniać pracę innych (wtedy czuję, że powinienem pisać, choćby dla konkurowania i polepszania języka and opowiadań, poprawek błędów itp.)
Odpowiedz
Bardzo ładne opowiadanie. Choć widziałam i lepsze..więc daje ci 5.
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Minias naprawdę dobre opowiadanko!! Gratulacje , popracuj jeszcze nad niektórymi momentami......hehe podpis Hagena faktycznie ciut dziki....ale zeby Cię zachęcić dam ci 6 -
Odpowiedz
zachęcić może też krytyka. Dlatego nie bójcie się krytykować, ale krytykujcie sensownie. Chcę wiedzieć co mam pisać inaczej w opowiadaniach.

ps: echh.. Teraz jak na ten podpis sie patrze to też mnie jakoś tak smieszy
Odpowiedz
ja rowniez daje 5! [szeroki usmiech] na zachete i oby ak dalej... przyznam szczerze ze poczatk mnie nei zachwycil ale ladnie sie rowinelo! podoba mi sie
Odpowiedz
No mały widzę, że Cię tu rozpieszczają Ale i słusznie. Opowiadanie niczego sobie pozwól, że nieco się rozdrobnię zanim wystawię ci ocenę.
Przyjmę formę punktową, żeby unikać pełnych zdań

PO PIERWSZE
a co zdarza się kazdemu pisarzowi, popracuj nad błędami stylistycznymi i powtórzeniami.

PO DRUGIE
Oryginalny sposób pisania dialogów. Co nie wadzi treści, a daje (+) do części oceny: Kompozycja

PO TRZECIE
Styl dobrany odpowiednio do formy utworu, bacz jednak by nie stawała się zbyt chaotyczna. To bowiem stanowi barierę dla czytelnika. ( Po części, być może, przez kopiowanie tekst <> się "rozlał")

PO CZWARTE
Uważam, że mogłeś rozwinąć, wydłużyć nieco wątek "wabienia bohatera przez boga"<<, że się tak wyrażę >>. To jeszcze bardziej podniosło by ocenę opowiadania

PO PIĄTE
Zakończenie podpisem, było dobrym wyborem i u mnie, jego obecność, idzie na (+) dla ciebie.

PO SZUSTE i ostatnie...
...Co do rozwiązania akcji. Czuję pewien niedosyt ( + ). Treść wciągała i osobiście byłabym za rozwinięciem wątku "podróży na kontynent"
Choć drobne notki B)

Po z sumowaniu moja ocena =====4 (w skali 0-6 Taką też przyjmuję na przyszłość )

Na koniec jeszcze parę słów do Ciebie jak i innych utalentowanych
Wprowadzenie i zakończenie jest najważniejsze, gdyż to one najbardziej zapadają w pamięci czytelnika. Dbaj więc o nie i pielęgnuj przy każdym swoim dziele...i pamiętaj, że praktyki czynią mistrza.
Odpowiedz
No to pora na wyjaśnienia

1. No tak, ale zawsze jak napisze jakieś słowo utkwi mi ono w pamieci i cóż, pisze drugi raz

2. Heheh, sie zastanawiałem czy w pamietniku dać dialogi w przyjętej normie, ale w koncu mialem je dać tylko w cudzysłowach.. a potem wyszło tak;]

3. No niestety, na przyszłośc moze przepisze sobie od nowa nie nie, zartuje. Będę zcinał, by wygladało dośc stylistycznie.

4. Mhm.. ;p

5. Z tego co pamietam to podpis zawsze miałem przed oczyma pisząc to.. w koncu to jedna z najważniejszych rzeczy, inaczej nie nazwał bym tego pamietnikiem Y'Beriona bo skąd bym ja (pomijając ze to wymyslałem) to wiedziec ?

6. {nie znalazł nic na swoją obrone}

No, w koncu nie 5 ^_^

Użytkownik San napisał

Na koniec jeszcze parę słów do Ciebie jak i innych utalentowanych


To chyba nie do mnie, bo utalentowany nie jestem

No cóż. Staram się, by każdy fragment opowiadania był na równym poziomie. Jeśli coś schodzi na psy lub wchodzi na ludzi to juz niestety moja wyobraźnia szfankuje w niektórych momentach.


Użytkownik San napisał

No mały widzę, że Cię tu rozpieszczają


No tak, ale w koncu doczekałem sie wyczekiwanej krytyki ;p Nie ma to jak parę słów błedów, oczywiście podpieczętowanych dobranymi argumentami.

Zawsze lepiej motywuje to, że cos robi sie źle, a nie to że pławi sie w szczesciu. Często w drugim przypadku człowiek sie obija i nic nie ulepsza, nie dodaje nic nowego, a krytyka pobudza do ulepszania, wymyślania nowych pomysłów, likwidowania błedów..

heheh, zawsze to mowie, tyleze w innych słowach ))))
Odpowiedz
a mnie sie podobal pamietnik , napisz jeszcze wersje Angara , Lestera i bedzie git jako cos w stylu epilogu
Odpowiedz
OOOOOO, bedzie fajne?Na pewno! W końcu Y'Beriona wyszło fajne
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] Pamiętnik Śniącego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...