[GI] Gothic I na XP HomeEdition

Mam pewien problem.
Instalowałem dwa razy Gothica I (żeby nie było - oryginała) jednak nie za bardzo chciał działać. Grę dało się włączyć, ale... zawsze wyłączał się w tym samym miejscu (tych miejsc było baaaardzo dużo). Nie dało się grać. To mnie zdziwiło, bo Gothic II i Noc Kruka jakoś działają i się nie wyłączają. Na pudełku od gry pisało, że na Windows XP gra działa. Więc w czym tkwi problem? Ja już nie wiem, co robić...

Z góry dziękuję za pomoc.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Zawsze możesz przeinstalować grę, ja też mam taki problem, ale chyba w mniej złośliwej wersji
(W obu częściach)
Kiedy włączam grę ta czasem najzwyczajniej się wyłącza i tyle
Nie wiem czemu.
Dawno temu jak miałem jeszcze Win98 to tego problemu nie miałem

Odpowiedz
Niestety, to nie to... Instalowałem ją DWA razy i dalej działo się to samo...
Dzięki za próbę pomocy.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
ja mam XP pr i dziala mi super... zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstaluj najbardziej aktualna wersie DX 9.0c i zaktualizuj Windowsa... powinno zadzialac
Odpowiedz
Spróbuje:) Mam nadzieję, że zagram w niego kiedykolwiek...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ewentualnie ściągnij patcha, poszukaj na stronie cd project albo jakiejś fanowskiej Gothica.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Spróbuje wszystkiego, byle działało:)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
spróbuj przeinstalować grę, uruchomić komputer ponownie, odinstalować, sformatować kompa, znowu zainstalować i zrestartować kompa.... wiem że to brzmi niedorzecznie by reinstalować przed formatem i znowu odinstalować ale spróbuj bo u mnie to ostatnio zadziałało:P jeżeli jednak nadal się będzie tak robiło to polecam XP Prof. może to coś da...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia nie, 04 maj 2008 - 10:04 napisał

spróbuj przeinstalować grę, uruchomić komputer ponownie, odinstalować, sformatować kompa, znowu zainstalować i zrestartować kompa....


bez przesady. ;o

najlepiej bedzie z tym patchem, powinno śmigać.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przechodzenie z Home Edition na Professionala, to czysta głupota, obie wersje są zbliżone (Professional ma tylko więcej bajerów w zaawansowanych opcjach), a jak G1 działa na słabszym od tych programów Windowsie 98 to z pewnością nie problem systemu, ja bym polecił tego patcha, bo kartę mam słabą, a gra spokojnie ciągnie (bez żadnych nowych sterowników)

Odpowiedz
Ja już teraz zmieniłem na XP Professional. Jednak nie przez Gothica, inne powody W każdym bądź razie to teraz nic nie zmieni, trzeba ściągnąć patcha?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dziwne...ja mam też XP Home Edition i wszystko dobrze działa. Jakby co to mam pirata kupionego 6 lat temu.
Odpowiedz
Sory że się wtrące , ale chciałem zapytać czy Gothic 1 pójdzie na takiego kompa :

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 3600+
1.91 Ghz , 960 MB RAM

Z góry dzięki
Odpowiedz
← Gothic

Gothic I na XP HomeEdition - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...