[TESIV] Ulubiona broń

Oczywiście Umbra i Ebonowe Ostrze.
Odpowiedz
Ja używam Deadrycznego Clymore'a, Umbre wymieniłem na hełm u Claviusa Złośliwego.
Odpowiedz
Hm ja zazwyczaj biore najlepszą bron dostępna na danym lewelu i sam ją tjuniguje wedle potrzeb a ze standardowych to lubie szklanom broń
Odpowiedz
szklana jest bardzo ładna, jednak deadedryczne bronie są najlepsze


Odpowiedz
Nie wiem czemu, Złota Żagiew... Poprostu przywiązanie. A poza tym nie jest ani brzydka, a co najważniejsze nie słaba
Odpowiedz
oczywiście Akavirskie ostrze jednoręczne lub dwu (bardzo zbliżony mieczyk do samurajskiego) Ja z nim do końca przeszedłem .
Odpowiedz
W końcu to Katana, czyli japońska broń ;p Uwielbiam katanki ;p

Elfie bronie tez pięknie wyglądają ;p


Odpowiedz
Brzytwa Mehrunesa. Ach, ten kochany napis, Lord Dagon pochłonął tą duszę do otchłani!


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Mi się podoba Ebonowe Ostrze które otrzymuję po wykonaniu zadania dla jednej z daedrycznych książąt.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Moja ulubiona broń to deadryczny claymore. Poprostu mam sentyment do dwuręcznych mieczy.
Odpowiedz
Umbra jest moją ulubioną bronią, ale jako, że mam duży sentyment do dwuręcznych mieczy to deadryczny claymore.
Odpowiedz
Jak dla mnie to Umbra również
\"Pan mordu zginie, ale
przed śmiercią spłodzi
legion śmiertelnych potomków,
a ślady ich przejścia znaczyć będzie
chaos\"


Tako rzecze mędrzec Alaundo








Odpowiedz
A ja tak jakoś najczęściej zwykłą bronią walczyłem. Ebenowy długi miecz, stalowy claymore i żelazny krótki miecz A z takich magicznych to młot, który dostawało się bodajże od Malacatha (tego daedrycznego księcia co chciał żeby mu ogry uwolnić) i buława Molag-Bala. Lubiłem też kostur Króla Czerwii czy jakoś tak. Miał od cholery ładunków i mógł wskrzeszać martwych. Ale to raczej tak dla zabawy niż użytku w walce.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Ulubiona broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...