Błędy

Cytat

@Tar: Ech... Daruj sobie uszczypliwości i nie spamuj.


Tar był łaskaw wskazać na Twój błąd logiczny a przede wszystkim rzeczowy. Ale nie byłeś na tyle rezolutny, by to zauważyć.


Wracając do tematu. Na stronie GE w Galerii tabelka nie działa do końca.
Nie wiem czy u wszystkich tak jest, bo jestem na Ubuntu teraz, więc zarzucam screena.

Odpowiedz
Ja nie czytałem 15 stron tego tematu więc nie wiem czy ktoś to pisał...

Gdy klikam na "Otwórz okienko szybkiej odpowiedzi" to wraca mi do głównego menu. Jeszcze 1 i 2 kwietnia było wszystko w porządku a teraz... no, nie mogę otworzyć okienka szybkiej odpowiedzi...

PS: Dlatego napisałem 1 i 2 kwietnia bo 1 kwietnia dopiero się zarejstrowałem...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Mozilla Firefox...
Ale od wczoraj i tak już działa bez zarzutu...
Nie wiem, czemu tak przez kilka dni ta opcja nie działała jak powinna.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Sprawdź czy masz właczony JavaScript (Narędzia -> Opcje -> Treść -> Włacz obsługę języka JavaScript).

Ja natomiast mam co innego na stronie: http://gexe.pl/O-takich-dwoch-a695.html


(Śmierdzi jak niedomknięty znacznik, bo Opera 9 i FF 2.0.0.13 tak wyświetlają jak na obrazku, IE6 prawidłowo)
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Hmm ostatnio coś mi nie chce wczytać tego forum. Zacina się czasami przeglądarka, a czasami wszystko działa... nie wiem czemu tak jest...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tril Khaerin dnia czw, 10 kwi 2008 - 18:51 napisał

Sprawdź czy masz właczony JavaScript (Narędzia -> Opcje -> Treść -> Włacz obsługę języka JavaScript).

Ja natomiast mam co innego na stronie: http://gexe.pl/O-takich-dwoch-a695.html


(Śmierdzi jak niedomknięty znacznik, bo Opera 9 i FF 2.0.0.13 tak wyświetlają jak na obrazku, IE6 prawidłowo)


Poprawione
Odpowiedz
Witam
Chcę zgłosić mały błąd na forum. Kiedy dokonujemy jakichś zmian: Panel Kontrolny --> Edytuj informacje o profilu i je zatwierdzamy, to jednocześnie Płeć zeruje się nam na "niewybraną". To nic takiego, wiem, ale jest to irytujące kiedy po każdej edycji muszę pamiętać żeby znowu wybierać sobie Płeć.
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
W dziale RPGi Przeglądarkowe i Tekstowe przy wielu tematach("Dragon Knight" "The five Pillars" "[OT News]Zmiany w Orodlinie" "Czemu Akurat Przeglądarka" "Nanver" "Wyspiarze" "Wojownicy" "Thiel i Vallheru" "Eternal Duel")pisze że ostatni post napisał MajoreQ Kezarth (a nie mamy
takiego usera) a post był MajoreQa Raistlina
Odpowiedz
Słuszna uwaga, poprawione

[Dodano po 14 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shiver dnia sob, 26 kwi 2008 - 14:28 napisał

Witam
Chcę zgłosić mały błąd na forum. Kiedy dokonujemy jakichś zmian: Panel Kontrolny --> Edytuj informacje o profilu i je zatwierdzamy, to jednocześnie Płeć zeruje się nam na "niewybraną". To nic takiego, wiem, ale jest to irytujące kiedy po każdej edycji muszę pamiętać żeby znowu wybierać sobie Płeć.


Szczerze powiedziawszy to ten błąd nie bardzo występuje o.O
Odpowiedz
Występuje, przed chwilą sprawdziłem. Raz już tak kiedyś miałem. Teraz akurat zmieniłem klasę i płeć mi się wyzerowała. Może tylko tutaj pojawia się ten błąd. Drobiazg w sumie.
Odpowiedz
Nie wiem czemu w liczbie postów coś się zepuło. Pisałem chyba 314 post, napisałem go i nagle zaczęło mi wyświetlać, że mam 298 (po tym poście 299), chociaż teraz mam 315. Sprawdzałem, czy któryś z moderatorów mi czasami nie usunął. Nikt tego nie zrobił. Zauważyłem także, że Ammon miał chyba 1002 posty, a teraz wyświetla mu, że ma 1001. Co jest grane? Wiem, że to nie jest taki wielki błąd ale jest.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
To nie jest błąd. Tu masz wszystko wyjaśnione przez Nazina:

Cytat

Po prostu licznik działa tak że przy napisaniu nowego posta, do licznika użytkownika się dodaje jeden post, a przy kasowaniu posta się nie kasuje, zrobiłem po prostu przeliczenie wszystkich postów wszystkich postów wczoraj (poprzednie przeliczenie robiłem blisko rok temu, stąd dla nie których dość konkretne liczby postów pospadały)


[Dodano po 6 dniach]

Liczba komentarzy w newsach się nie zmienia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia czw, 08 maj 2008 - 17:34 napisał

Nie wiem czemu w liczbie postów coś się zepuło. Pisałem chyba 314 post, napisałem go i nagle zaczęło mi wyświetlać, że mam 298 (po tym poście 299), chociaż teraz mam 315. Sprawdzałem, czy któryś z moderatorów mi czasami nie usunął. Nikt tego nie zrobił. Zauważyłem także, że Ammon miał chyba 1002 posty, a teraz wyświetla mu, że ma 1001. Co jest grane? Wiem, że to nie jest taki wielki błąd ale jest.



Twój post miał miejsce o 17:34, a więc 12 minut po tym jak Nazin dał raport w Admin Logu:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nazin dnia czw, 08 maj 2008 - 17:23 napisał

Nastąpiło przeliczenie postów więc jak coś komuś ubyło, to się nie należy dziwić
Odpowiedz
No dobra, ale nie zawsze zwracam na to uwagę, co tam w tym temacie jest napisane...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Tokar - ona się zmienia, tylko jakieś opóźnienie ma. Tak samo temat na forum pojawi się dopiero po jakimś czasie od opublikowania newsa.

[Dodano po 2 minutach]

Jednak się nie zmienia Sry.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hm... czy tylko ja mam tak, że muszę czasami logować się po 2-3 razy? Wpisuję sobie wszystko w okienku, naciskam Enter i pojawia mi się bym poczekał lub kliknął celem przekierowania. No standard... No ale potem przekierowuje i nadal nie jestem zalogowany, przez co muszę powtarzać czynność.

Irytujące, co?
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...