[GII] Paladyni

Niektórzy z nich są w porządku np. Lord Andre, ale są też nadęte głupki jak ten Lothar. Napiszcie co o nich myślicie (o paladynach).
Odpowiedz
No ja lubie Paladynów (w koncu sam zostaje) Są pewne wyjątki oczywiście
Lothar - za bardzo zadufany w sobie.
Parcival - Nic nie pomaga tylko sie płaszczy przed Garondem.
Garond - Zwykłe "to dobra wiadomośc. Masz tu ... " za zabicie smoka, a niedawno było jego zdziwienie, że smoki istnieją ;p

I to chyba wszyscy.
Odpowiedz
Wiadomo - paladyni to cioły, magowie nieco mniej, ale ŁS RULES!!!
Odpowiedz
A ja ich nie lubie, bo sa strasznie sztywni, wole ŁŚ.
Odpowiedz
Paladyni uważają się za pępek świata, a jak to powiedzał ktoś, "Nawet jeśli powiesz, że w porcie wyładowali się orkowie, to i tak się nie ruszą, bo mają własne rozkazy" mówił to bodaj że Mateo A ich pycha popprostu jest wredna, widać to choćby po pierwszym paladynie. nie jaki Lotar, arogant nie gorszy niż np. Valentino <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
I wcale nie lepszy Bo paladyni to królewskie przydupasy
Odpowiedz
A w dodatku nie mają zamiaru pomagać biedym ludziom, sa tylko po rudę, heh żałosne, jak mogą nie bronić innych? Żałosne
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Cóż Rhobar wywalił dobrych ludzi takich jak Lee to teraz musi się męczyć z tymi paladynami
Odpowiedz
Dokładnie I dobrze mu tak <_< żeby tak potraktować Lee! :angry:
Odpowiedz
Ja lubie palów, choć nie przepadam za Lotharem i Lordem Andre [kasuje grzywny] B) Hagen jest według mnie wporzo gość [nierozumie dlaczego on jest tak wiecznie zajęty, jak to mówią strażnicy przy wejściu do ratusza... stoi tylko cały dzień i nic nie robi] B) Myśle, że paladyni w Gothicu 3, [ci co są teraz w Khorinis] zostaną wybici przez orków [wiem straszny jestem... but is my style of live........]
Odpowiedz
Ja tez ich nawet lubia chociaz zgadzam sie z przedmówcami. Sztywniaki takie i niemili niektóży

Deus co ja ci zrobiłem, że mnie nie lubisz .To zniewaga godna kary grzywny 250 szt/zł. (joke )
Odpowiedz
Nie mam tyle pieniędzy A co do Paladynów to racja, wywalenie Lee nie było mądre, Lee wiedział za dużo, a co oznacza że Paladydni nie są tacy święci <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja ich nie nawidze , a gralem paladynem z ciekawosci <_<
Odpowiedz
Ja lubię paladynów - to naprawdę fajni i szlachetni rycerze.
Jestem za nimi....ale jest jeden idiotyczny wyjątek co nazywa się Lothar - ten baran o mocno przerośnietych ambicjach nie powinien być pasterzem a co dopiero paladynem....obraża nawet maga ognia - żałuję żę nie ma opcji by złóżyć skarge na niegu u Lorda Hagena
Odpowiedz
Ponoć w jakimś pathu można składać skargi
A niemili są wszyscy (no, moze oprocz jednego czy dwóch...)
Ale fajna opcja rozmowy jest ze straznikami okretu: Jak jest sie magiem ognia
Odpowiedz
ale ta rozmow a to ch chodzi ci o pacza czy normalnie w grze bo juz mi sie pomieszało
Odpowiedz
No Lord Andre jest w porządku. Normalni są też paladyni, którzy są przy kopalniach w górniczej dolinie.
Odpowiedz
nie no mnie denerwuje ten co nam karze zębacze wybić jak gramy strażnikiem to on nam rozkazuje przeciez jakby poprocsił to bym mu pomógł
Odpowiedz
Ja mu magiem powiedziałem ze mam wazniejsze rzeczy do roboty
Ale ogólnie jedynie ci paladyni koło drzwi do kolonii sa normalni, no i sergio w klasztorze
Odpowiedz
← Gothic

Paladyni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...