[NWN2:MZ] [Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja

Mówisz to z perspektywy faceta. Pomyśl co ja, kobieta musiałam przecierpieć. Te idiotyczne i głupawe zaloty! ARGH! Mój mózg zjada sam siebie, żeby od tego uciec! Więc to chyba ty oszalałeś, mówiąc, że Ganna da się przeżyć. Bishop, uratuj mnie! Z tej trójki wolę jego. Chociaż fanką za wielką nie jestem. Mówię, wolę Nevalle'a.
Odpowiedz
Twój feminizm kipi z ciebie. Nie łatwiej było odrzucić zaloty Ganna, dać mu ciętą ripostę i wziąć za niego Kaelyn. Ona przynajmniej nie nawiedza snów wiejskich dziewek.
Mnie się ona nie przydała, gdyż sam jestem kapłanem.
Co do Bishopa to masz rację. Był bardziej skomplikowana postacią niż te z MotB. Może i był wredny, ale stał się moim przyjacielem, po tym jak Elanee mnie zdradziła .
Odpowiedz
Chcecie powiedzieć że Bishop może nas nie zdradzić[ podczas obrony Warowni ] a zamiast tego może to zrobić Elanee? Interesujące.
[ to że Elanee może odejść podczas spotkania z druidami w Bajorze w III akcie, wiem ]

Gann - jak zobaczyłem tego EMO to omal z krzesła nie spadłem.
Okku był w porządku. I Safiya też, pomimo faktu ze była łysa... [ a może właśnie dlatego? ]
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
Safiya to nasze swojskie, polskie klimaty, nie sądzicie...? XD
Shiver, to o co ty pytasz to jest niezła kombinacja ruchowo myśleniowa do wykonania. Jak dla mnie - zbyt skomplikowane XD.
Odpowiedz
Chciałem tylko powiedzieć że mnie Bishop zawsze zdradzał podczas obrony Warowni w 3 Akcie. Raz grałem jako Praworządny Dobry, człowiek mnich a drugi raz jako Chaotyczny Zły, drow - mistrz broni. Tak czy siak Bishop nie dał sie co do mnie przekonać. Może brakowało mi kobiecego wdzięku? Sam nie wiem.
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
Bishop zdradza cię w Warowni w 3 akcie nieważne kim i jak grasz. Tu chodzi o samą końcową walkę XD.
("oh don Bishop, czemuś mnie zdradził z Gariusem!")
Czyżby Shiver nie znał odpowiedzi w konkursie wiedzy o KotORze? XD
Odpowiedz
I tak czy siak ją zabijemy. No, chyba, że chciało nam sie słuchać jej bełkotu przez całą grę...
*look na Hawka*
Odpowiedz
To temat o pierwszych wrażeniach, a nie dziewięćdziesiątych dziewiątych.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ten temat już raczej przerodził się w opinie i przemyślenia. Raczej nie chce nam się rozdrabniać na mniejsze temaciki XD.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia pią, 02 maj 2008 - 17:30 napisał

To temat o pierwszych wrażeniach, a nie dziewięćdziesiątych dziewiątych.



Pierwsze wrażenia zwykle są przesłodzone, natomiast te tysięczne doprowadzają do jakiś wniosków.
A poza tym Atis musi gdzieś wyładować swoją frustrację związaną z nieudanym romansem z Gannem .
Odpowiedz
To prawda Elanee jest irytująca i denerwująca. W zasadzie miałem jej dość zaraz po jej pierwszej kwestii dialogowej...
Odpowiedz
Dosłownie...

Co do ogólnych przemyśleń związanych z Maską to na plus:
-ciekawa kraina rashemenu
-możliwość konkurowania z bogami
-kontynuacja nwn 2, a nie jak w przypadku dodatków do jedynki
-interesująco prezentująca się sfera cieni

Na minus:
-nie tak ciekawi towarzysze
-mimo epickich przeciwników przez całą grę tylko raz bałem się o swoje życie
-masa bugów
-często przewidywalna fabuła, chociaż nie zawsze

Mnie osobiście bardziej podobała się podstawowa kampania...
Odpowiedz
Heh Wakie jestem dokładnie tego samego zdania


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczące zakończena gry.
Na stronie http://gexe.pl/Maska-Zdrajcy-a1002.html#46 przeczytałam, że "Jeżeli gracz wyznał miłość Safiyi, jest Neutralny lub Dobry, pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy: Safiya pozostaje z graczem w Mieście Sądu i stają się strażnikami Kelemvora. ".

Chciałam spytać: co oznacza "pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy"?
jakich wyborów trzeba dokonac?

Czy ktoś z was miał takie zakończenie?
Będe bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie... bo pytałam się już na innych stronach ale nie zanosi się żeby mi odpowiedzieli
Odpowiedz
JUż znalazłam rozwiązanie
poprostu nie zabrałam jednego z kawałków maski i miałam potem to wyboru związać swój los z jgo losem albo go zabić....
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia poniedziałek, 18 maja 2009, 17:10 napisał

JUż znalazłam rozwiązanie
poprostu nie zabrałam jednego z kawałków maski i miałam potem to wyboru związać swój los z jgo losem albo go zabić....

hej ! jak zrobić :
"Jeżeli gracz wyznał miłość Safiyi, jest Neutralny lub Dobry, pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy: Safiya pozostaje z graczem w Mieście Sądu i stają się strażnikami Kelemvora." ??
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...