Teraz ja! ;)

Parę szitów z dysku, oczywiście obrobionych w Corelu (co widać) na poziomie prymitywnym (co też widać). Czarno-białe EMO-zdjęcia krakowskiego rynku i kolorowe i czarno-białe EMO-zdjęcia cmentarza
To tak, żeby biedna Desdeamona nie musiała stawiać czoła brutalnej krytyce w pojedynkę

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.


No.
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Na początku dziękuję za poświęcenie xD
No to jedziem:

1. gdzie koleżanka kupiła buty? xD

2. czemu nie umyłeś do zdjęcia?

3 i 4. Brak chęci życia! EMO!

5. To zdjęcie mi się podoba

7. Gottzorn, dlaczego wyłamałeś się i nie jesteś jakiś taki kolorowy? Ty EMO!

6. To też mi się podoba

8. To dla świętego Mikołaja?

9. Ekhm xD

10. i 11. I tu znowu nie widzę chęci życia no.

(Tak na poważnie zdjęcia na cmentarzu są fajne. o. )


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
1. W Deichmannie:P
2. Nie moje, to nie myłem:P
3 i 4. W dodatku to cmentarz żydowski, czyli już w ogóle klęska - zostanę zlinczowany;)
5. No ja myślę - czekałem 10 minut aż mi się nikt nie będzie po uliczce kręcił
6. Tu już się nie dało czekać na opustoszenie rynku:P
7. Bo wtedy jeszcze nie byłem tęczowy;) Miałem obtarcia od łopaty i wiertła, łzy mi leciały z bólu - byłem EMO:P
8. O ile Św. Mikołaj jada z podłogi, to owszem - dla niego:P (Chyba nie jada, bo nie dostałem od niego wymarzonego helikoptera:P)
9. Powiem moim kolegom, że się z nich naśmiewasz:P
10 i 11. Nie widzisz tej EMOcji? Cmentarz na Rosie (który miejscami kryje otwarte groby z kośćmi wewnątrz).

Jak śmiesz się ze mnie nabijać ;(
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Podeślij mi numery kolegów to ich przeproszę ;p


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Podoba mi się 11. Można sobie do niego fajny przekaz dorobić. Chociaż odnoszę wrażenie, że to niezamierzone.
Odpowiedz
Zdjęcie nr 11 zrobiłem tylko dlatego, że ładnie się komponowała 'góra krzyży' ;-) Jedna z kilku na Rosie. Jeśli widzisz jakiś przekaz - jest on niezamierzony, bo ja to na fotografii znam się tak, jak Ruski na pędzeniu oliwy z oliwek ;-)
A jeśli widzisz przekaz, to jaki? Ciekawi mnie to.

Des -> Nie dostaniesz ich numerów;) Oni są moi:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
8. Ma coś w sobie.

Pachnie Świętami, a te powinny miło się kojarzyć.

Tak, tak, 8. ma coś w sobie.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Des - buty kupowane w zeszłym roku, czerwone - czego na zdjęciu nie widać.
O ile pierwsze rozpoznaję, to drugie czyje?
Z cmentarza żydowskiego już widziałam, zawsze mi się podobały.
7. - czołem przodownikom pracy, jeszcze zatęsknisz za tym torfem
Odpowiedz
5. Nie wiem co za emocję wychwytuje, ale ma się ochotę stanąć w tym miejscu, w takiej czarno - białej rzeczywistości właśnie.
6 - mi się podoba bardzo bardzo.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
8. GŁODZILLLLAAAAAAA!

Podoba mje się.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zdjęcia są wspaniałe. Po prostu oczarowują. Pierwsze dwa nie podobają mi się zbytnio, ale reszta jest genialna i piękna, zwłaszcza 11. Dobrze wychodzi Ci fotografowanie... a nawet lepiej niż dobrze. Z chęcią pooglądam więcej zdjęć, zresztą, pewnie tak samo jak inni.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
To i ja się wypowiem - hu

5 mi się chyba najbardziej spodobała - nie wiem dlaczego - niby takie proste standardowe ujęcie, ale ma to 'cuś'

6 Mi się po prostu dobrze kojarzy

A zdjęcia w stylu 7 strasznie lubię . Takie - zabawno-pogodne
Odpowiedz
Ładne zdjęcia, a najlepsze dwa ostatnie. Z chęcią pooglądam więcej zdjęć, jak Eternith napisał
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Z tego co wiem, to jest Nowy Cmentarz Żydowski Ale tak, też na Kazimierzu:P
Niestety nie było mi dane zglębić historii tego miejsca, mimo że moja znajoma w Krakowie kończy studiować judaistykę - muszę ją skarcić za to haniebne przeoczenie;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Czy pierwsze dwa zdjęcia sugerują, że masz fetysz stóp? Masz, masz?

A siódme...zwiń koledze koszulkę, będzie pasowała, w końcu taka tęczowa...
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
7. Kiedyś miałem podobną, tylko o 3 numery mniejszą z białym napisem z przodu 'God loves you' xD a z tyłu 'as much as i do'.

Cmentarzyk na rossie jest jak z bajki wyjęty ;] sam też tam byłem parę razy i chyba obojętnie z jakiej perspektywy zrobi się zdjęcie czemukolwiek tam i tak wyjdzie bajecznie xD ale i tak mi się podobają obydwa.
Odpowiedz
Dobrze wiesz, gnomie, że mam fetysz stóp (ale nie swoich) A co, masz kopsnąć parę? ;>

Mel - bajecznie wygląda, to na pewno, ale gdy wleziesz na drugi pagór z grobami, z nadzieją, że trzeciego nie ma - to jednak rozczarowuje, że nie dość, że jest trzeci, to i czwarty - a za ulicą kolejne tyle:P

Za to ja nie mam koszulki tęczowej (nad czym ubolewam - obiecuję solennie, że se ją kupię), ale mam karimatę! (Nie moją, ale jest już kultowa w pewnych tęczowych kręgach:P)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Nie no, jak pokazują zdjęcia, masz fetysz:
a) stóp koleżanki, te Twoje to tylko ściema żeby popatrzeć na Jej ;
b) stóp kolegi, jak robiłeś zdjęcie pewno spał .

(Żaden z podpunktów nie wymaga skreślenia )

Może ten cmentarz to fatamorgana?(nie było tam blisko cmentarnego terenu stoisk z lemoniadą, dla tych którzy chcieli sprawdzić ile górek jeszcze przed nimi? ) Albo ma takie lustro, jak "Fontanna czekolady" w Pzn? Żeby uwypuklić jak śmierć pokosem kładzie ilu tylko wlezie. I że to wcale nie "bajka", jak to Mel stwierdził
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
← Fan Works

Teraz ja! ;) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...