Co i siamto

Ad. "a to juz na serio ;p próbka moich sił"

* 4 księżyce - miejsce na cudne wygląda, tak nocą, spokojne. Z drugiej strony, jak jakaś klatka z 997

* Ładny kolor, na ziemi się kładłeś, żeby to pstryknąć?

* Fajna perspektywa, takie "skradzione" ujęcia mają najwięcej uroku.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
*to akurat zdjęcie sprzed kilku lat wprost z okna mojego domu gdy jeszcze ulica nie była wyremontowana i rosły sobie drzewka takie grobowe jak sama widzisz. Nawet wiosną podobnie wglądało, ale wbrew temu wszędzie na około i tak jest na przemian szaro/zielono. Chciałem zachować te drzewka na wieczność a że ładnie wyszło .....

*nie leżałem na ziemi, to topola. Robione chyba nawet na zoom'ie. Stałem. Po za tym owe drzewo jest naprawdę poteżne a to tylko gałąź, przypominajaca rozwiane włosy, lub coś takie go podobnego. A kolor oddaje lampa sodowa czy hps w latarni na ulicy ;p najprawdopodobniej 600 watowa

*tak, takie zdjęcia wspomnienia. Niewiele pokazują innym lecz ich twórca za każdym razem wraca do tamtej chwili się się usmiecha w duchu. Cudo
Odpowiedz
Rzeczywiście. Zdjęcie tej ulicy jest świetne.
Chociaż sama to bym w takiej atmosferze, po takiej ulicy nie spacerowała wieczorami xD

A to zdjęcie z panienką z papierosem też jest bardzo ciekawe:) ładne ujęcie-zupełnie jakbyś się płaszczył u jej nóg xD


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
można powiedzieć że tak było xP ale dawne czasy.

a ulica wbrew pozorom jest nocą bezpieczna wiem cos o tym bo sam tam mieszkam. Na około mieszkają albo żule albo emeryci i kilku rówiesników którym od iluś tam nastu lat mówię'witam' a nawet nie wiem jak się nazywają. Taka głupota ;p
Odpowiedz
A te "dziwne foty" też są świetne xD
Mama mówi, że nie wolno śmiać się z dziwadeł,
więc niestety tylko się uśmiechnę ;]


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
W ciopągu to Twoja Clody?
A kota podpiekałeś na obiad?:>
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Clody Clody

Beef strogonow z kota. Tak naprawdę jej nie pieke, sama się piecze a później miauczy skubaniec i nie daje mi spać x]

http://rapidshare.de/files/39292679/falus_bolca.MPG.html - jedna z moich chorych twórczości, dla ludzi o silnych nerwach lub takich których ich w ogóle nie posiadają.









Dobra - by nie było że daję byle G wygrzebane brudnym palcem z dysku to wyciągne tu znów kilka z szuflad moich możliwości.

tylko nie zwracajcie uwagi na ten jebany krzak proszę....
1

2

3

4

5
6

7
Odpowiedz
Ulica niczego sobie - strach się bać.

ta, z tą ulica...

dobre, dobre.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Palaczu Ty

Zdjęcia fajne, fajne, fajne.
Tamta "stara" ulica mi się bardziej podobała.
Za to zdjęcie z drzewkiem jest świetne


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Fajne te zdjęcia. Nie podobają mi się tylko te dodane po dobie
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

Palenie tytoniu powoduje bezpłodność i impotencję.


~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mezlar Mizzrym dnia śro, 07 maj 2008 - 07:22 napisał

Na mózg Ci padło? ;p

Siedemnaście lat temu.

;>

Co do nowych fotek, cmentarz, cmenatrz... 5 - ładne zdjęcie.

że.też.ja.lubię.cmentarze.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Cmentarzy osobiście nie lubię, bo zawsze kojarzą mi się z przepełnieniem(ludźmi, tymi martwymi też), zaduchem. Mimo iż jest to przestrzeń, to są to jedyne miejsca gdzie czuję się klaustrofobikiem, gdzie odczuwam to bardzo silnie ;p Jedynię nocą w 1 listopada. Wtedy można spokojnie ze znajomymi usiąść i się kulturalnie upić winem. Cmentarze wyglądają dobrze, tylko na zdjęciach ;p

[Dodano po 2 miesiącach]


Ten przekacowany, brudny, nie śpiący od prawie 5 dni, koleś z papierosem to oczywiście ja w spodniach koleżanki, która mnie w nocy dorwała z grzebieniem i zrobiła z moich włosów jakieś pedalskie równe uczesanie....

To ja ją dorwałem z maszynką x]

Odpowiedz
Znowu Clody? Jak mogłeś ją tak skrzywdzić, okropniku? Patrz, jakie ma tu nieszczęśliwe oczy!
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Ślepaś? To Adix

Tutaj nie ma takich nieszczęśliwych ale gdy dorwała siedo lustra było gorzej, choć i tak skończyło się... emmm dobrze? chociaż tak mi te włosy zrobiła, że nadal są takie.. proste i pofalowane *wsadza sobie palec do gardła*
Odpowiedz
Skończyło się dobrze = przeżyłeś?
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
← Fan Works

Co i siamto - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...