[GI] Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1

Zdobiona szata wody
Szata mrocznych sztuk
Szata ognia
Zdobiona szta ognia
Ciezka zbroja Swiątynna
i...
Zbroja strażnika
Odpowiedz
Mnie się podobają zbroję takie jak:
- Ciężka zbroja strażnika - Ogólnie fajna, szkoda tylko, że jej zdobyć nie można.
- Ciężka zbroja najemnika - Bardzo mi się podoba, ani wypasiona po brzegi, ani skromna.
- Ciężka zbroja świątynnego strażnika - Najfajniejsza zbroja w Obozie Bractwa Śniącego.

A najbardziej podoba mi się:
- Szata Nekromancji - Super jest. Może trochę do Bezimiennego prze ten jego warkocz nie pasuję, ale mnie się najbardziej podoba.
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Ja najbardziej lubię:
-wszystkie zbroje szkodników
-szaty magów wody
-zbroję z pancerzy pełzaczy
-szatę guru
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
Jaka jest moja ulubiona zbroja?
Powiedzmy, że nie mogę się zdecydować i zapodam parę pancerzy/szat, które mi się najbardziej podobają:
Zbroja Runiczna/Wzmocniona Zbroja Runiczna - Czyż to nie wspaniała zbroja? Wygląd jest nieprzeciętny, a jej wytrzymałość też może wprawić w zadumę. Jedyna różnica, jaka istniej między tymi zbrojami, co zapodałem, to taka, że maja inne statystyki, gdyż w pewnym momencie gry kowal, Stone może nam ją ulepszyć, ale wygląd jej się nie zmienia, pozostaję bez zmian... A po za tym, fajnie iść z nią na Śniącego, trzymając w rękach Uriziela, Wink
Szata Mrocznych Sztuk - Skoro Xardas jest moja ulubioną postacią, Nekromanta moją ulubioną profesją, a Nekromancja moją ulubioną dziedziną magii, czemu i nie miałbym uwielbiać rzeczy należących do ów postaci? No, więc uwielbiam to, czym Nekromanci się posługują i w czym chodzą...
Pancerz z Pancerzy Pełzaczy - Co mam tutaj powiedzieć? Jak zbroja/szata wyżej, jest jedną z najsilniejszych i o najfajniejszym wyglądzie. Coś jeszcze?...
To na razie wszystko...


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Ciężka zbroja najemnika, bo wyglądam w niej na bardziej napakowanego niż w rzeczywistości ( ta zbroja powinna sie nazywać "Ciałko Pudziana" )
Odpowiedz
A dla mnie zbroja z pancerzy pełzaczy.
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie Szata Maga Wody.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A mi najbardziej się podoba szata arcy maga wody i zbroja z pancerzy pełzacza
Odpowiedz
Również dla mnie pancerz z pełzaczy. Taki klasyczny, prosty kształt, skromny w ozdobach. Surowy, ale piękny.
Odpowiedz
Moja ulubiona zbroja to cienia i zbroja z pancerzy pelzaczy
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię tą ostatnią zbroję, oprócz niej stroje cienia i ciężka zbroja Strażnika (ogólnie fajne mają w gothicu zbroje)

Odpowiedz
Ciężka zbroja straży fajnie wygląda dlatego ją lubię i ciężką zbroję świątynną
Odpowiedz
Zbroja z Pancerzy Pełzaczy
Starożytna Zbroja Magiczna (nie wiedziałem że jest opcja wzmocnienia XD, chyba będę niedługo musiał po raz kolejny przejść)
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Ciężka szata wody- świetnie wygląda na Bezimiennym.
Ciężki pancerz najemnika- to futerko. Gracze gothic'a będą wiedzieli o co chodzi.
Ulepszona zbroja runiczna- Ach jak ona się błyszczy.
To są trzy moje ulubione zbroje.
Odpowiedz
ja lubię lekką zbroje najemnika,ciężki strój szkodnika( znany potem jako lekki pancerz najemnika) i strój szkodnika( pancerz bandyty)
ps.:lekki strój szkodnika wygląda jakby "oszlifować" zwykły stroj
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepsza zbroja w Gothic to Ulepszona magiczna zbroja ale mam duży sentyment do zbroi cienia bo właściwie to była moja pierwsza porządna zbroja w Gothic
Odpowiedz
Witam mi osobiscie podobaly sie ciezke zbroje najemnika straznika no i mogla byc straznika swiatynnego w miare byla runiczna i ciezka zbroja szkodnika no tak jeszcze moze byc szata arcymaga wody i ognia to natyle:)
Odpowiedz
nie bo najlepsza zbroja to ta co jest w starej wierzy Xardasa
Odpowiedz
← Gothic

Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...