Zabawa "przed i po"

Takie obrazki można bardzo łatwo porównać na kompie, nie zdradzę jak. I moim zdaniem to te,które dałeś są identyczne co do kazdego szczegółu. No chyba, że zabawa polega na wyłuskiwaniu pojedynczych piksli...
Odpowiedz
Moje oczy nie są w stanie wyłapać różnic Może się pomyliłeś Tar? I wkleiłeś 2 razy to samo ;]


Odpowiedz
Nie może być... to dwa, identyczne obrazki (albo moje oczy są już tak zmęczone, że nic nie wyłapują).

A może to podpucha i Tar sobie z nas żarty robi?
Odpowiedz
Ja znalazłem jeden element różniący je , jeden jet wyżej a drugi niżej (no i jeszcze mają inny adres strony , minimalnie inny) . No a tak na serio to nie widzę między nimi różnicy.
Odpowiedz
A ty, Tar, znalazłeś te 15 szczegółów? Jak na razie nie widzę nic szczególnego.

A w ogóle co przedstawia ta scenka???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Poświęciłem na to chwilę i też twierdzę, że to są dwa idealne rysunki. A jak sie różnią, to jakąś tak minimalną pierdołą, że tylko grafik mógłby to zauważyć. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Poprosimy chociaż o jeden szczegół, żeby wiedzieć, że rysunki jednak się różnią


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tar pewnie czeka na 15 postów mówiących o tym, że nie ma różnic

Nic nie dostrzegłem.
Odpowiedz
No może jedynie 1 obrazek wydaje mi się nieco jaśniejszy od 2


Odpowiedz
Nie daliście się. Liczyłem na to, że Wam się wieczorem wzrok zamydli...
Macie rację. Obrazki są identyczne a my chcieliśmy zobaczyć Waszą reakcję.

Temat do zamknięcia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia śro, 12 mar 2008 - 13:17 napisał

Temat do zamknięcia.

I to wszystko? Żadnej zagadki? Proszę, nie denerwuj mnie. Dawaj kolejną "zagadkę".
Odpowiedz
Jakbyś już miał dać kolejną zagadkę, to taką z różnicami . Później wszyscy by wiedzieli, że niczym się nie różnią obrazki. Ale dobrze to wykombinowałeś, żeby nas troszkę pomęczyć . Niedobry Tar .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja chciałbym aby temat istniał i były zagadki jednak


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zabawa "przed i po" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...