[Sacred] [Sacred 2] Sacred 2 - nowy trailer


Dostępny jest już nowy trailer Sacreda 2! Poniżej prezentujemy linki do filmików w dwóch wersjach: zwykłej oraz HD (uwaga, duży plik). Trzeba przyznać, że twórcy zaskoczyli nas dosyć oryginalnym podejściem do kwestii umuzycznienia tego filmiku, zatrudniając jakąś kapelę. Czyżby miał być to nowy trend, który za kilka lat stanie się standardem? Poza tym możemy zobaczyć całkiem przyzwoitą prezentację nadchodzącego tytułu: kilka lokacji, system walki, dużo bajerków efekciarskich oraz m.in. wierzchowce (chociaż ponad połowę ze zwierząt ciężko określić takim mianem). Pozostaje nam tylko czekać na premierę.

  • Wersja zwykła target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Wersja zwykła
  • Wersja HD target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Wersja HD
Odpowiedz
Muszę przyznać, że muzyka bardzo fajna i poprawiła efekt całości Poza tym gierka zapowiada się wspaniale, efekty walki są interesujące
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A mnie zaś muzyka się nie spodobała ani trochę. Jakoś mam mdłości jak oglądam trailery z gier, w których użyte są właśnie takie kawałki metalowe, jakoś nie bardzo mi to buduje klimat...
Nie mogę się doczekać przetestowania nowej Serafii i Druidki. Oj będzie się działo...
Odpowiedz
Muzyczka rzeczywiście świetna. Ktoś miał dobry pomysł w Ascaronie Filmik faktycznie taki trochę efekciarski, ale i ciekawy. Co do gry to miejmy nadzieje, że będzie miała przynajmniej o połowę bugów mniej niż jedynka. Jeżeli tak to będziemy mieli hit, będący w stanie przebić lub walczyć z absolutnym królem w tym gatunku Diablo. Jeżeli nie, to będzie znów tylko dobrze i pozostanie nam czekać aż Blizzard weźmie się w końcu do roboty.

Ale poczekamy, zobaczymy. Do września jest jeszcze trochę czasu i miejmy nadzieje, że chłopaki z Niemiec go wykorzystają.
Odpowiedz
Zgadzam się z resztą, muzyka jest bardzo fajna. Filmik pokazuje sporo niezłych ujęć walki, grafika mi w zupełności odpowiada, wszystko jest super. Naprawdę, powinien wyjść wspaniały h'n's. Do tego mnóstwo potworów, wierzchowców, czego dusza zapragnie.
Teraz tylko położyć na tym łapy i już pełnia szczęścia.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Muzyka świetna. Grafika wygląda przyzwoicie, ale moim zdaniem troszkę cukierkowo. Walka wygląda ciekawie, zwłaszcza ta skacząca serafia (ale to nie Wiedźmin...) Zobaczymy we wrześniu.
Odpowiedz
Serafia to nie Wiedźmin, prawda, ale Wiedźmin nie ma takiej ponentnej figury, prawda...? XD
Jeśli dostaniemy coś w klimatach jedynki, to dla mnie może być bug za bugiem. I proszę, więcej głupawych nagrobków na cmentarzach.
Odpowiedz
Faktycznie Wiedźmin nie może się chwalić figurą (i suknią XD), za to Serafia ma.

Muzyka faktycznie dobra, ale wolałbym żeby nie przesadzili w drugą stone i nie dali za ostrej muzyczki, w czasie wali a i owszem, ale nie gdy nic się nie dzieje (to mnie wkurz w kilku grach, chodzę sobie spokojnie i włącza się muzyczka z walki i muszę się uspokoić herbatą z ziółkami XD).
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Sacred 2] Sacred 2 - nowy trailer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...