[GII] Jaka jest wasza ulubiona zbroja

Jaka jest wasza ulubiona zbroja.Dla mnie ulubioną zbroją jest

<--Zbroja Rycerza
Ciękza Zrboia Paladyna i Lowcy smoków magia sie chowa
Ciężka zbroja Łowcy Smoków
Zbroja pala jest The Best! Nie trza płacić za nią, zbroja łowcy mi się nie podoba i jest droga, a maga sie kryje wobec wymienionych [bezimienny wyglada w niej jak ksiądz]
Hmmm zbroja ŁS rządzi ale i Paladyna też jest spoko
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
ee tam, ja nie lubie palów - takie królwskie "lizidupy"(sorka za wyrażenie)
ŁS jest the best, bo robisz co ci sie żywnie podoba
Zbroja z pełzacza. To moja ukochana zbroja w G1 i G2
Tyle ze w GII traci na urodzie Nie jest juz taka ładna jak w GI, bo nie jest kolorowa i wydaje sie płaska :angry: <_<
Na urodzie może nie traci tyle co na obronie. Jest o wiele słabsza niż w G1
Zbroja Paladyna (nie rycerza !!) no i Cięzka Zbroja Strażnika też wygląda spoko..
oh tak jest słabsza
moją ulubioną zbroją jest lekki i ciezki pancerz ŁS i średni też ujdzie i zbroja rycerza terz fajna ale pancerz pala to kicha
jaka kicha jaka kicha ? :ph34r:
Nie jest zła, troche taka za gruba, ale nie jest zła.
Jest bardzo fajna hehe, każdy chce taką mieć, i daltego na początku zostaje Paladynem Ale każdy ma swój gust a o nim się nie dyskutuje
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Fajna jest też lekka zbroja najemnika
albo szmaty bandytów, hehehe, byli szkodnicy tyle, że szmaty innego koloru... hehe ;p
Średni pancerz badyty jest nawet spoko, szkoa że nie widziałem cięzkiej zbroi bandyty
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
jesli chodzi o g2 to zbroja maga ognia i ciezka zbroja maga ognia . niedługo sprawdze czy jest zbroja Beliara bo jesli tak to wtedy jom bede najbardziej lubił
jest tylko ta co ma Xardas (i poszukiwacze), ale tylko kodem możesz pojawić ;/
ODrazu mówię że zbroja jaką ma Xardas ma takie same wskille oborny jak zbroja palladyna tylko jest tańsza A zrboja poszukiwaczy też fajna! taka maska i kaptur hehee B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
no, ale zbroja poszukiwacza niestety jest słaba. Ale wygląd sie liczy ;p Tak fajnie potem wygląda. Szkoda, że ludzie nie zwracają na to uwagi. Np. wchodzimy w tym do miasta, a tam strażnicy miejscy rzucają broń i uciekają krzycząc "Sługa Beliara przybył nas zniszczyc" heheh
← Gothic
Wczytywanie...