Admin&Mod Log

Zamknięcie tematu "Księżniczka" w dziale "Pomoc" w Fae. Powód: Kto ma wiedzieć, ten wie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Usunięcie kilku postów MajareQa, Strażnika i Enethera z tematu "Battle for Wesnoth". Powód ? Stara i już wyjaśniona sprzeczka.
Odpowiedz
Czyszczę z 2 postów Defrei temat o kwiatkach sesyjnych w Fae. Defrea dostaje 10% za OT i bezsensowne nabijanie postów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowe usunięcie postu Luyanki z tematu "Paladyn/Kapłan Bojowy" w dziale NWN2. Powód: post nic nie wnosi do dyskusji.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "PROBLEM Z TOWAZYSZEM" w dziale Gothic 3. Powód: problem został rozwiązany.
Odpowiedz
Lolth się to nie spodobało, więc kasacja OT-u w temacie o kwiatkach w Fae :2 posty by Pyjak, 1 by Sodalis - to nie rozmowy w stylu "co robiłeś o XXX godzinie".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta w temacie "Pentin odszedł" w dziale NWN2. Powód: Dubble post. Oprócz tego zamknięcie tematu.

[Dodano po 8 godzinach]

Zamknięcie tematu "Arena" w dziale SiP w Fae. Powód: odrzucono.

[Dodano po 2 dniach]

Czasowa kasacja 4 postów w temacie `Pierwsze wrażenia` w dziale Maska Zdrajcy. OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja tematu "Majty", w Karczmie. Powód ? Bezsensowny temat.
Odpowiedz
Przniesienie kilku tematów o zlotach z Faerun -> SiP do Faerun -> Newsy -> Zjazdy i Zloty. Powód: trza zapełnić nowe subforum
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Kasacja posta Marigold w temacie `Propozycja(e)` w dziale SiP w Fae. Powód: Zdublował się jej post.

[Dodano po 6 godzinach]

Kasacja zdublowanego posta Clide w tym samym temacie.

[Dodano po 5 minutach]

Zamknięcie tematu "Pytani o NWN2" w dziale NWN2. Powód: nie chciało się używać opcji `szukaj`.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja postu Matthiasa Circelo z tematu "Organizować konkurs?", w dziale RPGi tekstowe i przeglądarkowe.
Powód: Spam - post nic nie wnoszący do tematu.

Kasacja postu MajareQ'a Raistlina z tematu "Organizować konkurs?", w dziale RPGi tekstowe i przeglądarkowe.
Powód: Odpowiedź na spam Matthiasa.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Kłachodron" w dziale Gothic II: Noc Kruka. Powód: problem został rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Problem w II Rozdziale w Gothic I" w dziale Gothic I. Powód: problem został rozwiązany (tak jakby ;p).
Odpowiedz
Za poradą Meda kasacja tematu "Pytanie o NWN2" w dziale NWN2. Powód: taki temat już istniał.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja tematów Pani Bóg Halina. Queszeliss. Yelcof Salvat. w Użytkownikach oraz Q - zdjęcia. w Fan Works na prośbę autorki.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Poprawka do Ustawy o Karczmie" w dziale SiP w Fae. Powód: odrzucone, więc nie ma co dyskutować dalej.

[Dodano po 14 godzinach]

Zmiana nazwy tematu z "Maska Zdrajcy - pierwsze wrażenia" na "Maska Zdrajcy - ogólne przemyślenia" w dziale Maska Zdrajcy w NWN. Powód: ku uciesze tłumów.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamykam temat WYJAZD w Fae=>N=>ZiZ. Spotkanie już się skończyło.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Użytkownik Mezlar Mizzrym otrzymał 10% za stosowanie wulgaryzmów mimo upomnień.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu "GRAMY PRZEZ SIEC", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Jest już taki temat.
Czasowa kasacja tematu "Kagain", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Jak wyżej.
Odpowiedz
Połączenie dwóch tematów 30 poziom postaci oraz Limit poziomów - czy da się to ominąć? w IWD2.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...