[IWD2] Wasza drużyna

Poza większym urozmaiceniem i wzywaniem, jest jeszcze to iż postać szybciej awansuje i nieźle wymiata .
Odpowiedz
Ale jedna postać może mieć problem w walce przez neta z dwoma postaciami, które przeszedły całą grę wypełniając te same zadania.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Jeśli mają wystarczający niższy poziom to nie powinien mieć problemu, ale po pewnym czasie w ID nie ma doświadczenia za potwory więc to może być decydujące, poza tym jeszcze zależy jaka klasa.
Odpowiedz
Wiem, sprawdziłem to, dopiero w 2 akcie zdobywałem za potwory doświadczenie. Trudno było zdobywać doświadczenie tylko z misji ale jakoś szło.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Nie jest tak źle. W końcu jak przeszło się kilka razy całą drużynką, to czas na reaktywację i przejść kilka razy pojedynczym bohaterem, co nie? Trzy zalety: zabawa, nowe doświadczenie z tą zarypistą grą i przetestowanie jej


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Jak powrót do tematu, to ja sobie napisze.

Drow-Wojownik xD
Kapłan-Aasimar (babka)
Barbarzyńca- Krasnolud Tarczowy
Mag-Elf
Łotrzyk-półelf (babka)
Mnich-Człowiek
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Łotrzykiem, według mnie, powinien być ktoś niski, np. Niziołek. Wojownik to klasa dobra dla krasnoludów, a reszta jest dobrze.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Mam krasnoluda, ale wolałem mu dac barbarzyńce. Tylko dlatego że nie lubię półorków.
A po drugie uparłem się że główna postać będzie drowem. Wybierałem pomiędzy Czarnoksiężnikiem a Wojem. Ostatecznie mam Woja.
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Wiec tak chcialbym pomocy w probie zrobienia 3 osobowej druzyny:
1. Assimar - Paladyn
No i tu sie zaczyna problem bo skoro 3 osobowa druzyna a chcialbym zeby byla dosc zroznicowana to co myslicie o
2. Drow - Czarodziej/Łotrzyk
3. Krasnolud(nie wiem jeszcze jaka podrasa) - kapłan
Odpowiedz
Wlasnie najtrudniejszy jest wybor złodzieja bo chcialbym pogodzic jakos kapłana, paladyna, maga(czarodziej czy czarownik) z nim(złodziejem)...wiem ze w IWD 2 są problemy z tymi urozmaiconymi klasami bo jest duzo mozliwosci....(mowie o magu i złodzieju) kazdy z nich ma mnostwo umiejetnosci ale przynajmniej wysoka inteligencja i mała siła by łączyła tych dwóch osobników
W opisie łotrzyka jest napisane ze nie moze rzucac czarów, dziwi mnie to gdyz inne jednostki tez nie potrafią rzucac czarów, wiec mam pewne obawy co do dwuklasowości...do tego nie wiem czy jest mozliwosc aby po zdwuklasowaniu lotrzyka bądz czarodzieja/wnika moc potem ponownie szkolic sie w podstawowej klasie
Odpowiedz
To niech będzie tak jak tu napisałeś tylko po prostu nie miej łotrzyka. Ja go nie mam i żyję
A czarodzieja nie polecam, weź czarownika zamiast łotrzyka czy tam czarodzieja.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A może lepiej by było dodać kolejną postać łotrzyka do twojej drużyny, jeśli nie chcesz to możesz bronią otworzyć kufra, skrzynie itp.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Chcialbym dowiedziec sie jednego czy po zdwuklasowaniu łotrzyka na czarownika/czarodzieja (lub odwrotnie) bede mogl ponownie dodawac do podstawowej klasy czy tylko do tej na którą podjąlem dwuklasowosc?

Czemu nie polecasz czarodzieja?
Drow - Nekromanta byłby zły?

EDIT: chyba mozliwosc stworzenia 4 postaci bylaby najlepszym rozwiązaniem....jeszcze pomysle
Odpowiedz
..albo czarem... czarodzieja bym raczej nie klasował ze złodziejem..ale 4 poziomy złodzieja wystarczą na całą grę jeżeli chodzi o poziom pułapek i zamków...
Odpowiedz
Bo tracisz czary ze zwojów. Jak jesteś czarownikiem to co prawda nie masz tyle czarów, ale i tak jest lepiej mieć te kilka mniej czarów i dodatkowo zwoje. W ogóle musisz je mieć bo jak jesteś czarodziejem to musisz się z nich uczyć czarów, jeśli nie znajdziesz zwoju z czarem to Twój problem. Będąc czarownikiem nie masz tak źle. Trzeba dodać, że nawet nie zawsze uda się nauczyć ze zwoju, oczywiście można wczytać, ale pomyśl, co by było, gdybyś przed nauką zapomniał sobie zapisać stanu gry, dawno zapisałeś. wyobraź sobie, że chcesz się nauczyć w takim momencie genialnego czaru. Nie zapisałeś sobie, nie udało Ci się nauczyć, zwój stracony. Co wtedy? nie polecam czarodzieja. Weź sobie czarownika.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A jakby tak Drowa łotrzyka po 4 poziomie zdwuklasowac na czarownika?....dodac wszystko na początku do otwierania zamków i pułapek...oraz do kradziezy kieszonkowej....? nasuwa sie pytanie czy taka postac zlodzieja rzeczywiscie starczy na całą gre..jak nie to zawsze mozna sprobowac 6 poziomów zlodzieja przeciez w 3 osobowej ekipie to exp idzie jak w masło...
Odpowiedz
Czemu Ty się tak uparłeś na to dwuklasowanie?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
4 poziomy złodzieja naprawdę starczają na cała grę..sam już przeszedłem kilka razy..drowa chcesz dwuklasować???porażka..nie dość że wolniej awansuje to jeszcze będą kary bo chyba drow ma ulubiona klasę czarodzieja a nie czarownika z tego co pamiętam...jeżeli bym kogoś dwuklasował z złodziejem to raczej wojownika...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Wasza drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...