Klasa

Wojownik/złodziej. Na wysokich poziomach nie do zatrzymania - przecież może rzucać czary. Umiejętności klasowe czynią go postacią nie do zatrzymania. Można nawet się pokusić o stwierdzenie, że ta postać staje się wtedy niezbalansowaną
Odpowiedz
W obu częściach z reguły gram wojownikiem, choć często wybieram też łowcę. W zasadzie wojownikiem się gra bardzo przyjemnie, ma dużo życia, a jak się mu znajdzie odpowiedni ekwipunek to wymiata Choć wiem, że i czarodziej na wyższych poziomach jest praktycznie nie do pokonania, ale nigdy mi się nie chciało z nim męczyć przez te niższe levele, kiedy nie ma żadnych dobrych czarów.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Jaerdic, utrzymanie maga na niższym poziomie wcale nie jest aż tak trudne jak ci się wydaje, kiedy już spotkamy Monarona i jego przyjaciela, mogą oni spokojnie przybokowywać słabsze potwory (chodzi o montarona i Imoen, a potem spotykamy Khalida i Jaheire i o maga nie ma się co martwić, choć czasem brały mi go na hita słabsze potwory, to gra nim była prawdziwym wyzwaniem
(ta wypowiedź jest na temat maga z BG1 a podobno w BG2 są znacznie lepsi )

Odpowiedz
Dobrze zrobiony mag to prawdziwa maszynka do zabijania a jak jeszcze lubimy nią grać to nie ma mocnych...( ja osobiście średnio preferuje ale trzeba przyznać, że potężni są baardzo) chyba , że ktoś ich zajdzie znienacka...;D
Odpowiedz
Zawsze jest spacja
Zwykle trzymam ich na końcu teamu, a jak idę spać w niebezpiecznej okolicy to wstawiam ich do środka, lub blisko ściany, ze wszystkich stron otaczam teamem i mam spokój, choć fakt czasem są dobitni jak byle jaki potwór pociągnie ich na hita

Odpowiedz
Mi się fajnie grało elfim wojownikiem. Na końcu Cieni Amnu wymiatał Czarną Brzytwą A jeszcze jak się miało Keldorna z Karsomirem i dobrego maga...
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Ludzki wojownik z wyglądu jest lepszy , w boju nie sprawdzałem , do elfa bardziej pasuje łowca .
Odpowiedz
Kensai! Nie ma to jak chwycić w łapki Furię Niebios i Dzienną Gwiazdę, po czym używając Kai rzucić się w stado wampirów
Odpowiedz
moja ulubiona klasa sa wojownicy, jednak jeszcze bardzo lubie maga/kaplana
Odpowiedz
Ostatnio całkiem nieźle grało mi się drowem złodziejem, doskonałym w ataku z zaskoczenia Poza nim oczywiście standard, czyli wojownik Wytrzymały-Na-Wszystko, albo mag, który po osiągnięciu wyższego levelu pokona niemal każdego.
Odpowiedz
Ludzki wojownik z dwoma długimi kosami, do tego jakiś cięższy pancerzyk no i mamy czołg jak się patrzy.
Wychodzę z założenia że dwa miecze dają 2x większą charyzmę niż jedna klinga:P

Magowie? Sux:P
Odpowiedz
Człowiek/mnich - wiem, że lamerskie, ale jaka przyjemność z oglądania sieczki po osiągnięciu pewnego konkretnego poziomu:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Jak chcesz się Jarek w sieczkę pobawić, to weź Kensai/Maga Świst ostrza + wywołujące epilepsję światełka zaklęć = klasa
Odpowiedz
Półefl - Wojownik / Mag / Złodziej.

Nie potrzeba nic więcej do szczęscia.

Dziękuje.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Grałem kensai'em, ale czystym - ciężko mi się gra magami. Ale! Raz zagrałem - załadowałem moda, dzięki któremu w sklepie Targ Przygód u takiej damulki mogłem kupić szatę Vekny. Nioch nioch. Ochrona magiczna i przyspieszenie rzucania czarów o 4 robi swoje:P Nie zdążę pstryknąć palcem, a już ognista kula leci
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
A jeszcze fajniej, gdy uruchomisz czar akceleracja, ustawisz autopauzę po ukończeniu zaklęcia i miotniesz kilkoma fireballami, magicznymi pociskami, kwasowymi strzałami, a na koniec plugawcem
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Klasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...