[GII:NK] Drabina i skarby

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pią, 04 kwi 2008 - 00:14 napisał

~ Dając się odpowiednio uderzyć bagiennemu golemowi przy Bibliotece Strażników Umarłych lądujemy po drugiej stronie złamanego mostu gdzie znajdujemy magiczny łuk


Nie łatwiej zeszkoczyc tam z gory? Po co sie bawic z golemem. Acha, no i warto miec jakis zwoj przemiany w... cos co daleko skacze, bo normalnie z tamtad nie wyjdziemy. Ja zawsze biore cieniostwora, tym sie przeskoczy bez problemu.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pią, 04 kwi 2008 - 00:14 napisał

~ co do jedzenia to za wyjątkiem wszystkim dobrze znanym grzybkom 25 jabłek daje nam +1 do siły co sam odkryłem,


Myślę, że każdy o tym wie, tak samo jak o grzybkach... ;] !

Odkrylem, heh.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja pamiętam jak się wystraszyłem gdy znalazłem się po drugiej stronie tego mostu. Usłyszałem, że coś idzie... nie wiedziałem, że tam są kamienni strażnicy...!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia pon, 28 kwi 2008 - 18:49 napisał

Nie łatwiej zeszkoczyc tam z gory?
Acha, no i warto miec jakis zwoj przemiany w... cos co daleko skacze, bo normalnie z tamtad nie wyjdziemy. Ja zawsze biore cieniostwora, tym sie przeskoczy bez problemu.


Można też użyć zębacza, ale próbowałem tylko w drugą stronę bo miałem jeden zwój zamiany w cieniostwora
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pią, 04 kwi 2008 - 01:14 napisał

Ciekawe miejsca z NK? Hmmm może chociaż części nie znacie

~ Koło kamiennego kręgu jest kopalnia z pełzaczem i szkieletami (właściwie pod) na jej nasypie jest kamienna tablica walki bronią jednoręczną
~ Przechodząc przez portal na piramidzie (tej co z niej wyszliśmy po przejściu z Jarkendaru) znajdujemy kordelas piracki
~ Dając się odpowiednio uderzyć bagiennemu golemowi przy Bibliotece Strażników Umarłych lądujemy po drugiej stronie złamanego mostu gdzie znajdujemy magiczny łuk
~ Z kolei ognisty łuk znajdujemy nad chatą Dextera
~ W domu Valentina mieszka demon
~ co do jedzenia to za wyjątkiem wszystkim dobrze znanym grzybkom 25 jabłek daje nam +1 do siły co sam odkryłem, można też zwiększyć zręczność goblinimi jagodami których nie usnięnto z eq paladynów (co zrobiono z smoczym korzeniem u orkowych elit)

tyle ciekawszych, bo o miejscach których jest dziesiątki w stylu smoczej zguby, krypty czy zwykłego skarbu zza krzaka nie ma co pisać .



Chodzi mi o te jabłka... Przykro mi to mówić ponieważ u mnie w poradniku do Noc Kruka wszystko o tych jabłkach pisało więc nie mogłeś tego odkryć (że 25 jabłek daje +1 siły)...
Odpowiedz
Znam wiele innych miejsc w Gothic ale kto tam by chciał to wiedzieć
Odpowiedz
← Gothic

Drabina i skarby - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...