[NWN1] Wskrzeszanie w Neverwinter Nights

Jak używa się czaru wskrzeszenia? Jaki ma tego skutek? Czy powstały z martwych będzie pod naszą kontrolą? bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz
1. Klikasz na czar --> klikasz na zwłoki sojusznika.
2. Wskrzesza towarzysza.
3. Tak.

Nigdy nie grałem magiem, ale chyba nic nie pomyliłem.
Odpowiedz
każde zwłoki mi znikają, gdy używam tego czaru przy śmierci wrogiej postaci coś się dzieje ale jak znika ciało to czar gaśnie.
Odpowiedz
Wskrzeszać można tylko poległych sojuszników. W kampanii głównej NWN są jednak wskrzeszani przez kogoś innego dlatego Ty już nie musisz tego robić[ pojawiają się w Świątyni Tyra ]. Czar jest użyteczny tylko w dodatkach, na pewno w HoU [ i chyba w SoU ]. Wrogów wskrzeszać nie można, tłumaczy to opis czaru: "Istota musi chcieć być wskrzeszona aby zaklęcie zadziałało."
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik pawel1991-1992 dnia niedziela, 27 kwietnia 2008, 21:33 napisał

Jak używa się czaru wskrzeszenia? Jaki ma tego skutek? Czy powstały z martwych będzie pod naszą kontrolą? bardzo proszę o pomoc

Podejrzewam,że temat jest nieaktualny w końcu minęło ździebko czasu,ale mogę odpisać - co mi tam szkodzi przecież mnie nie pobijesz (chyba).W podstawce ten czar na nic Ci się nie przyda, dopiero w HOTU staje się przydany,ale jak masz zacięcie do tworzenia modów możesz samemu taki bajerek stworzyć.Wystarczy wyszukać OnDeath we właściwościach stworzenia i napisać skrypt z linijką SetIsDestroyable i pobawić się z FALSE i z TRUE,zobaczysz jakie cuda wychodzą.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wskrzeszanie w Neverwinter Nights - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...