Umiejetnosci riding na 150

Witam, mam problem chce mieć mounta 100%, wiem ze można kupić riding za 500g( nie mam tyle) i tu mój problem, czy są takie q na riding że ma się riding 150 za free? Albo chociaż trochę taniej? Jak istnieje coś takiego to powiedzcie jak je wypełnić(jakiś taki mały poradnik) , jeszcze 1 pytanko gdzie jest koleś co się uczy od niego ridingu 150, i gdzie można kupić mounta 100%. Błagam ludzie pomóżcie mi...
Jestem Paladynem na 60lvl na zwykłego mounta 60%.

[Dodano po 2 dniach]

Proszę was chociaż podajcie jakieś Hacki:(((
Odpowiedz
Jeśli się nie mylę, to powinieneś dostać riding po wykonaniu q na mounta 100% Ale nie jestem pewien.
Jeśli nie, to zależy od twojej rasy. np Orki moga uczyć sie ridingu w Orgrimmarze. Dodatkowo, jesli jestes orkiem, im masz wieksza reputacje u orkow, tym taniej cie wyjdzie nauka ridingu i kupno mounta.
Podaj jaką rasą grasz.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Gram człowiekiem i mam już mounta 100%(kupiłem sobie tak samo jak riding) no ale ten jest zawsze trochę brzydszy od epickiego:P Na epickiego muszę dostać q u trenera ale go nie dostaje;/
I mam teraz 64lvl:P

A zna ktoś może jakieś hacki na money? Pożyczyłem od kolegi 180 golda i nie mam z czego oddać teraz;/ Riding kosztował mnie 540 golda i koń 90 golda. Z aurą co daje 20% do speeda mounta fajnie się gra:D
Odpowiedz
Raczej coś takiego jak hack na gold nie istnieje. Chyba że jakieś bugi, ale to zależy od serva na jakim grasz. Ale nie polecam bugowac.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Hacki? Raczej z forumowiczów nikt nie hackuje No poza Venem który shackowal mi glowe

Polecam wejsc na YouTube i poszukac "Gold Farming WoW" znajdziesz wiele poradników ludzi z globala.

Odpowiedz
← World of Warcraft

Umiejetnosci riding na 150 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...