[GI] Najfajniejsze zadanie

Jakie jest wasze najfajniejsze zadanie

<--Dla mnie najfajniejsze zadanie to było zabicie królowej pełzaczy
Odpowiedz
A dla mnie kamienie ogniskujące, bo było najdłuższe
No i Chromaniny
Odpowiedz
Mi ani jedno z powyższych sie nie podobało... Najlepsze było: wywalenie Krzykacza ze swojej chatki, i odbicie Nowej Kopalni [ładne rozruby w nich były] Pozatym misje na przyłącznie się do obozów, też były git
Odpowiedz
Przyłaczam się do Deus'a. Odbicie Nowej Kopalni, bo tam występował mój uluzibiony zioomek Gorn
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najlepsze jest Ulu-Mulu
Odpowiedz
szukanie ten mikstóry dla tego gostka dobiło mnie, szukałem i szukałem, powoli traciłem nadzieję, ale się udało, nie lubie zadań z "znajdz coś i przynieś do mnie"
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dla mnie najlepsze było zadanie dla Świstaka - przynieść miecz od Fiska
Fajne też było szukanie kamieni ogniskujących.
Odpowiedz
Mi się bardzo podobało szukanie kamieni ogniskujących (Te trolle i harpie )
Odpowiedz
Fajne jest od Kaloma odzyskać księgę, którą ukradły czarne gobliny. Czasem fajnie spadają z mostu i można je znaleźć na bagnach
Odpowiedz
Jednym z fajniejszych zadań było dla mnie :
dołączenie do Starego Obozu - głównie za pierwszym razem jak jeszcze nic nie wiedziałem....było długieeee i ciekawe.....a jaka radocha jak cieniem zostałem B)
Odpowiedz
Najgorszy był troll, bo nie wiedziałem gdzie można kupić zmniejszenie potwora, a okazało się, że Xardas ma
Odpowiedz
I kolejne całkiem fajne zadanie :
Zdobyć recepturę dla Dextera , może nie dostajemy za to za dużo EXP ale wkońcu Dexter nas poprze a drugim powodem jest to że wkońcu mogę jakość dogryść temu cholernemu Kalomowi......jego receptura pojdzie w świat..........
Odpowiedz
te kaloma są fajne i kamienie ogniskujące
Odpowiedz
Ja jezszce lubię test zaufania - porównać można do kamyczka powodującego lawinę questów: zębate koło, jak się pochodzi to jest ich jakieś z 50. I wszystkie mi sie podobają
Odpowiedz
FAjna misja to była ta gdzie trzeba było zebrać kamienie ogniskujące oraz odbicie wolnej kopalni. Te misje były ciekawe i ddoś długie
Odpowiedz
dla mnie najlepsza misja to wydzielina z pełzaczy (szedłem w kopalni ble ble jestem przy kratach nagle wybiega miliion pełzaczy zabijają jwe przez kraty i nagle je otworzyłem ale naszczęście zabito pełzacze ta misja jest nawet troszke długa ale najlepsza nawalanka z matką pełzaczy z miecza to dłógo ale co innego z np.kuli ognia i innych a nakońcu triumfalny powrót .
Odpowiedz
Mi się podobała misja z Kamieniami Ogniskującymi, bo była dłuuugaa.. Chromanin też był fajny Ale się naszukałem tych ksiąg... Fajnie też była misja, nie misja czyli zabicie Gomeza... :twist:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ciekawą też byla misja była ta w ktorej musielismy odbic Wolna Kopalnie.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
mi się podobała misja chodź to niejest misja zabijanie wszystkich ze starego obozu i zabicie gomeza i uwolnienie kowala
Odpowiedz
Najlepsze Kamienie ogniskujace, chromonimy, i Zadania od Xardasa ten Staruch poprostu Wymiata
Odpowiedz
← Gothic

Najfajniejsze zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...