[NWN2] Problem z odpoczynkiem

Witam.
Mam problem z odpoczywaniem w Dolinie Merdelain (nie wiem jak to się pisze ). A konkretnie z czarami. Chcę odpocząć, ale zawsze przerywają mi jacyś wrogowie. Nie mam najbardziej skutecznych czarów, więc nie mogę się bronić i ginę. Poproszę o jakąś radę, jak mogę przejść ten poziom.
Odpowiedz
Taki niestety jest ten poziom. Szansa na odpoczynek jest niewielka z powodu wrogów, których opisałeś wcześniej. Proponuję wczytać wcześniejsze zapisy i zakupić pokaźną liczbę eliksirów leczniczych. Jeżeli natomiast zaliczasz się do tych "wytrwałych graczy" to próbuj odpocząć w innych miejscach. Może w końcu Ci się poszczęści.
Odpowiedz
Problem z tym, że ja nie dam sobie rady z potworami przerywającymi mi odpoczynek A może powiecie mi, jakie postacie ze sobą zabrać do tej Doliny? Aktualnie miałem Khelgara oraz Elenee (jakoś tak ) i oczywiście Ammona Jerro i tę Githzerai, tą kleryczkę, ale oni się automatycznie dobierają
Odpowiedz
Przyznam że ja wybrałem Khelgara i Qarę, której magia może się bardzo przydać na początku, a zwłaszcza (jeśli ją oszczędzaliśmy ) pod koniec, gdy będziemy toczyć walkę z trzema łupieżcami cieni. O khelgarze chyba nie muszę wspominać.
Odpowiedz
a więc nie od wszystkich ucieka bishop:P

cóż ja wybrałem też khelgara i elanee i osobiście sam jestem magiem, ale z odpoczynkiem nie mam problemu:P nikt mnie nie atakuje gdy odpoczywam

jeżeli nie możesz sie pozbyć problemu to zmień taktykę( i tym samym postacie) albo szukaj dalej spokojnego miejsca
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z odpoczynkiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...