[BGI] Gdzie znaleźć zwój Animacja Martwego?

mam taki problem. gram juz w bg dosyc dlugo ale nie moge znalezc zwoju animacja martwego, wiec jesli ktos wie gdzie moge go znalezc to bardzzo prosze o informacje w tym temacie. z gory przepraszam za zakladanie nowego tematu i dziekuje za pomoc.
Odpowiedz
Nie masz za co przepraszać. Zwróć tylko uwagę na temat . Nie wiem skąd się bierze to niektórych "Mały problem", "Mam problem", "Pomocy" itd.

Jeśli chodzi zaś o same pytanie to wydaje mi się, że Animacji Martwego nie ma w BG I, a nawet jak jeśli jest, to na pewno nie możesz go użyć, bo jest to czar V poziomu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
jest na pewno bo mi chodzi o opowiesci z wybrzeza mieczy. a jak juz powiedzialem jest na pewno bo w instrukcji do opowiesci z wybrzeza mieczy jest. i mam juz 5 magiczny.
Odpowiedz
Trzeba było tak od razu (czyli umieścić temat w tym dziale, w którym teraz jest ).

Mówisz, że jest na pewno... Ja go chyba nie znalazłem :?. Ja z V poziomu miałem bodajże tylko Chaos, Unieruchomienie Potwora i Zabójczą Chmurę. Poczekajmy jeszcze na innych użytkowników. Zobaczymy co powiedzą .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W BG 1 nie ma animacji martwego ale możesz sobie zainstalować BG Trilogy jest tam grafika i zaklęcia także rasy z 2 części
Odpowiedz
Nie ma zwoju, ale jest czar kapłana (no przy awansie się pojawia), zwoju na pewno nie ma.
Odpowiedz
Tylko kapłan ma ten czar, nawet z BGT dopiero w 2 się pojawia dla maga...chyba że grasz czarownikiem wtedy możesz go wybrać...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gdzie znaleźć zwój Animacja Martwego? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...