Warcraft

Tu piszemy o Warcrafcie 3. Ja akurat teraz w niego gram. Jaka jest wasza ulubiona rasa? Moja to nieumarli
Odpowiedz
A moja to ludzie i Nocne Elfy. Jako że tymi rasami wygrałem AshiaCup rok temu... A za przeciwników miałem prawie zawsze nieumarłych... Ich łatwo się ich rozwalało
A w szczególnosci elfami - ogradzałem ich prastarymi obrońcami, przez co nie mogli sie rozbudowywac... Heh... Wtedy za łatwo mi szło <_<
Odpowiedz
Ja teraz też se troche w to gram. I gram mrocznymi elfami. Nieumarli tez są spoko. Nie lubie za bardzo ludzi .. ;p skąd oni w tamtych czasach kanonierów wytrzasneli ?
Odpowiedz
Oczywiście Undeadzi the best Szkoda że nie ma wampirów (jest tylko wampirza Aura...) ale i tak są fajni, a potem orkowie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
orkowie i nieumarlii i nagi w frozen throne (strażnik królewski jest potężny)
Odpowiedz
Nagi jakoś nie secilanie mi przypadły do gusty ale sam Iliador czy jak mu było nawet fajne( jestem ślepy a nie głuchy!)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Illidan
-------------
Orkowie są spoko, bo są bardzo potęzni... chociaż nie poruszają się w zwartym szyku, tylko w rozsypance... A ludzie idą tak jak sie ich ustawi
Elfy też...
Odpowiedz
A ja gram z Miniasem przez sieć w Warcrafta 3. Fajnie jest
Odpowiedz
Ja uwielbiam nieumarłych. A WIII jest zajebiste.
Odpowiedz
A w W3:FT nieumarli mają swoje 5 minut, głownie o nich opieroa się fabula B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nooo...... W końcu w WIII:RoC swoje 5 minut miały elfy i Płonący Legion
Odpowiedz
Taaa a nieumarli byli wstępem do W3:FT B) Ale też ich kpmpania zła nie była
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jeszcze nie grałem w dodatek, ale mam zamiar. Nieumarli i tak będą moi ulubieni
Odpowiedz
Jeżeli już w W3 ich polubiłes to W3:FT tylko polepszy twoją opinię co do nieumatrłych, tak było w moim wypadku
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
ja uważam ze orkowie choc nie gralem . zawsze trza miec swoje zdanie
Odpowiedz
Ja teraz sobie gram ludźmi też są fajni może nawet fajniejsi od nieumarłych
Odpowiedz
to zagraj koniecznie orkowie to dobra rasa(nieumarli lepsza )ale trza wszystkich spróbowac i samemu ocenic
Odpowiedz
Nie lubie orków z żadnej gry, bo prawie zawsze są naszymi głównymi wrogami
Odpowiedz
W warkrafdcie nie są naszymi wrogami znaczy się najpierw są, ale po tem nimi gramy. I ogólnie są całkiem fajne.
Odpowiedz
No w Warcrafcie są co chwile inni wrogowie. Raz orkowie raz nieumarli i tak to idzie.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...