[NWN2] Parę spraw

Nie chce mi sie robić kilku oddzielnych tematów z samej chęci spamowania więc umieszczam wszystkie sprawy w jednym temacie.

1. Chciałbym zrobić własną mapę lecz kiepsko posługuje się toolsetem. Czy zna ktoś jakiś poradnik lub inne źródło informacji na temat posługiwania się toolsetem po polsku. No i czy jest możliwość spolszczenia toolseta oczywiście:P
2.Wczoraj poraz pierwszy przeszedłem całe NWN2 i dostałem poważnej depresji( wspaniali przyjaciele, Elanne wyznająca mi miłość i Ammon Jerro zginęli pod gruzami ;( ) i chciałem sie dowiedzieć czy to prawda że wszyscy zginęli czy pojawili się potem w dodatkach? takie zaspokajanie mojej ciekawości.
3. Czy w "Masce Zdrajcy" jest jakiś sposób by używać trybów kamery z podstawki? Czy są na to jakieś patche lub muszę zostawić jakieś pliki?
4. Czy opłaca się dawać magowi mocną budowę, ulepszoną inicjatywę, uniki i walkę na oślep?
5.Jaka jest najlepsza szata dla maga w NWN2 i czy można zrobić samemu lepszą?
Odpowiedz
Ad.2 Tego się dowiesz w Masce Zdrajcy. XD
Aha, i Elanee = EPIC TOTAL FAIL. Zawsze. W każdej sytuacji. Wszędzie.
Ad.3 Nigdy nie udało mi się ustwaić kamery tak aby pracowała jak w podstawce, ale ponoć po odpowiednio długim kombinowaniu da się uzyskać ten efekt...
Odpowiedz
czy w Ad. 2 masz na myśli że nie lubisz zbytnio elanee?
Odpowiedz
Wyglądam na fankę uszatych? Elanee... Elanee to po prostu pomyłka natury. I wstyd dla frakcji druidów.
Odpowiedz
Ad. 1. Przykro mi ale chyba nie ma poradnika.
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Ad. 2. Pod koniec "Maski Zdrajcy" okazuje się że wszyscy żyją oprócz Bishopa (żyją nawet ci których zabiłeś).[color=red]
---[/color]
Ad. 3. Jest jakiś sposób ale nie wiem jaki.
Ad. 4. Według mnie to tylko ulepszoną inicjatywę.
Ad. 5. Tego to nie wiem.

Spoileros
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Mogłeś chociaż człowieku uprzedzić, że zaspoilujesz. Zepsułeś mi końcówkę Maski Zdrajcy.
Odpowiedz
A btw wczoraj pojawił mi sie nowy (chyba) problem. Przez 4 godziny aktualizowałem NWN2 i w końcu po zakończeniu włączyłem grę.Wyskoczyło mi takie okno.


Przez co stwierdzam, iż ściągnąłem maskę zdrajcy:P Gra mi się ładuje, moge zrobić postać wyższą lub niższą, mam ten głupi tryb kamery i stare zapisy ale nie mam nowej kampanii. Czy to oznacza że musze przechodzić grę od początku czy to, iż ściągnięcie patchy dało mi tylko parę zmian w ogólnym trybie gry? Jeżeli Maskę Zdrajcy ściąga się gdzie indziej to poprosiłbym od razu o nakierowanie mnie na stronę z dodatkiem:P
Odpowiedz
Zajrzyj do kampanii jakie masz do wyboru, jeśli nie będzie to zrób to. Odinstaluj grę, zainstaluj pełną wersję, wszystkie patche, dodatek i na koniec musisz mieć wersję 1.10.1115. Jeśli nie pomorze to wyślij mi wiadomość a dam ci dokładniejsze informacje co i jak.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
ale mnie chodzi o to czy jak kliknę update to ściąga mi sie maska zdrajcy czy tylko jakieś patche i czy maskę zdrajcy się ściąga jakoś oddzielnie gdzie indziej(bądź kupuje)? a wersje mam aktualnie 1.12.1295:P
Odpowiedz
Witam wszystkich, mam pytanie dotyczące charakteru postaci. Jeśli podczas kreacji wybrałem charakter Praworządny Zły i w trakcie gry wyskoczy mi komunikat że dostałem punkty do charakteru Praworządny, to czy jeśli będę nadal dostawał punkty do tego charakteru to czy kiedyś charakter mojej postaci zmieni się na jakiś Dobry lub Neutralny charakter? Z niecierpliwością czekam na odpowiedz, pozdrawiam również wszystkich użytkowników.
Odpowiedz
Jeśli będziesz dostawał punkty do praworządnego to praworządny pozostanie. Jeśli byś stawał się bardzo uczynny i był miły dla wszystkich to po pewnym czasie charakter ci się zmieni.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Parę spraw - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...