Battle for Wesnoth

Hm... Pragnę wam przedstawić wspaniałą strategię turową z elementami RPG, niezajmującą dużo miejsca i całkowice darmową (a na dodatek po polsku).

Werble proszę.... Chodzi o... "Battle for Wesnoth"!

Single, multi na 3 serwerach... cud, miód i maliny...

A wszystko tutaj: http://www.wesnoth.org/
Odpowiedz
Gra jest świetna, a na dodatek darmowa. Można poszaleć po sieci na oficjalnym serwerze, rozgrywka jest wciągająca i mimo że gra turowa przez siec gra się bardzo przyjemnie. Polecam.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Ave Ser!

Gra świetna. Również polecam. I niech nie odstrasza was grafika - wiem, że pokemonowa i pikselkowa, ale na prawde pasuje do tej gry. Wciąga jak cholera
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Szacun dla twórców! Wszystko poza obrazkami jednostek to cud, miód. Tylko czemu zawszę przegrywam? xD I szukam chętnych do gry, na PW pisać jak cuś .

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
BfW News: Światło dzienne ujrzała właśnie wersja 1.4.1 z poprawioną grafiką i layoutem.
Polecam
Odpowiedz
Wydaje mi się, że chodzą słuchy, że serwer (nie gra) od wakacji mogą być płatne.

A co do gry polecam kampanie. Układają się one w piękną historię z masą powiązań. Choć niektóre są naprawdę ciężkie
Odpowiedz
Mnie jakoś gra nie wciągnęła. Jako zapalenie wielkich bitew preferują gry z serii Total War;)

Szczególnie polecam mod do Rome'a, o nazwie Middle Earth Total War
Odpowiedz
BUMP.

Ktoś jeszcze o tej grze pamięta, czy jestem jedynym dinozaurem który popyla w nią jeszcze?
Aktualna wersja: 1.10

Byłoby miło z kimś z was zagrać...
Odpowiedz
Gram od jakiegoś czasu (trochę dłuższego) na wersji 1.8.5.

Gierka przyjemna, jak to bywa z taktycznymi grami z elementami cRPG i strategii. Pikselowata grafika 2D na heksach nawet ładna dla oka, choć teren mógłby miejscami wyglądać lepiej.

Do partyjek dobra, ale wciąż ciężko mi rozgryźć inną frakcję niż Rebelianci.
Odpowiedz
Tylko Lojaliści!
Odpowiedz
Polecam grę tym, którzy jeszcze nie zagrali, sam gram długi czas (poznałem ją, jak brat bawił się Linux'em kilka lat temu ). Jest już wersja 1.10.2, grafika MOCNO poprawiona.
Oczywiście muszę was zaprosic na oficjalna polską stronę tej gry: wesnoth.com.pl. Jak ktoś lubi grę Multiplayer to na stronie milites.pl często sa turnieje (jest to strona nie tylko o Wesnoth przy okazji).
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Battle for Wesnoth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...