Admin&Mod Log

Kasacja posta Enethera z COA. Treść posta: 'Rym cym cym...'


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Closed tematu w Fae dotyczącego 'skargi' na Ornikiela. Jak Cou uzna za stsowne to może otworzyć spowrotem.
Odpowiedz
Kasacja posta Tarameliona w temacie [OT News] Kolejne zmiany. Powód: zbędna, niczym nie uzasadniona złośliwość i prowokacja.
Odpowiedz
Kasacja posta Luyanki Werpolterop w temacie "Fajne przedmiotki" w dziale NWN2. Powód: post nic nie wnoszący do dyskusji.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja tematu Klasa Krasnolud w GE. Stary temat, poza tym wszystko jest wyjaśnione w temacie o rangach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Kupowanie HELP!" w dziale Gothic I. Powód: problem został rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Przyjmij moc" w dziale Gothic 3. Powód: problem został rozwiązany.
Odpowiedz
Usunałem 7 postów z tematu OT News. Powód: Osobiste wycieczki paru osób do siebie nawzajem nic nie wnoszące do dyskusji.

[Dodano po 9 minutach]

Dziesięć percentów dla Tarameliona za prowokacje w temacie OT Teamu.
Odpowiedz
Temat "Battle for Wesnoth" został przeniesiony z forum Inne Gry do RPGi przeglądarkowe i tekstowe.

[Dodano po 5 minutach]

Temat "E-sejm" - patrz wyżej.
Odpowiedz
Kasacja posta Ornikiel'a z tematu 'Arena' Napisany przez przypadek post. oO
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja postu Sabal z tematu Kolejny zlot., Czyli klimaty południowe, czyt. śląsk. w Fae=>SiP. OT nic nie wnoszący do tematu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
kasacja posta Ulalume z tematu o multi księżnej, OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat "Battle for Wesnoth" został przeniesiony z powrotem do "Innych gier" z działu o browserówkach.
Odpowiedz
Wydzielenie z tematu 'KotOR2' jednego posta do nowego tematu pt. 'Drzwi do hangaru na Pegazusie'.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam temat Który urzędas? w Fae=>SiP. To nie temat na ankiety i publiczne załatwianie swoich problemów z inną osobą.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunięcie dwóch tematów o nazwie "Problem!" w dziale Gothic II założonego przez użytkownika o niezbyt intelektualnym nicku. Powód: ponowne założenie tematów.
Zamknięcie tematu "Problem!" w dziale Gothic II. Powód: wyjaśnienie problemu.
Odpowiedz
Kasacja posta Clide w temacie "Księżniczka" w dziale "Pomoc" w Fae. Powód: offtop.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamkniecie i odpięcie tematu 'Konkurs wiedzy o grze Sacred, Pochwal się wiedzą!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...